BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Univerzálny manuál na používanie spotrebiča s názvom muž. Obsahuje návod k obsluhe aj bezpečnostné upozornenia
zdroj: unsplash.com

Univerzálny manuál na používanie spotrebiča s názvom muž. Obsahuje návod k obsluhe aj bezpečnostné upozornenia

Aj vy si niekedy hovoríte, že by ste potrebovali podrobný návod na používanie mužov? Možno vám práve tento aspoň trochu uľahčí život.

Hovorí sa, že my ženy sme komplikované bytosti a muži by niekedy potrebovali podrobný manuál, aby pochopili nášmu zmýšľaniu. Je to však presne naopak a neraz si práve my hovoríme, že by sme uvítali univerzálny návod na všetky typy mužov. Ak ste si aj vy zaobstarali, alebo sa len chystáte, zaobstarať si muža, venujte prosím pozor nasledujúcim informáciam. Tie si dôsledne preštudujte pred uvedením muža do prevádzky a uschovajte pre prípad reklamácie.

Všeobecné bezpečnostné pokyny

Pred montážou, obsluhou a údržbou si prosím pozorne prečítajte návod na použitie. Tovar je zakázané používať osobám mladším ako 15 rokov a spotrebič by mali používať výhradne pod dohľadom plnoletej osoby. Dodržujte prosím odporúčanú bezpečnú vzdialenosť, a to najmä od pripájacej súpravy. Pri akýchkoľvek nejasnostiach konzultujte svoje problémy s blízkymi osobami rovnakého pohlavia. V prípade nedodržania pokynov totiž môže dôjsť k vecným škodám a zraneniam osôb.

StockSnap_ZH4LBXAQ9O
stocksnap.io

Správne použitie

Pred uvedením muža do prevádzky prosím odstráňte akýkoľvek nevyhovujúci obalový materiál. Tým sú myslené najmä tielka, crocsy, prípadne trička s nápismi Cocaine&Caviar. Pred prvým zapojením k pripájaciemu káblu odporúčame výrobok otestovať. Predídete tak prípadnej nespokojnosti a môžete ho bez udania dôvodu najneskôr do 30 dní vrátiť. V prípade nefunkčných súčiastok, zvukových efektov či častého sťažovania sa odporúčame bezodkladne vrátiť do predajne. Jedná sa o vadný kus.


Údaje o zariadení

Po obdržaní muža vykonajte prosím kompletnú kontrolu základného príslušenstva. V prípade upgrade modelu Deluxe s nadštandardným vybavením, odporúčame taktiež prekontrolovať kompletné príslušenstvo.

mar-newhall-226045
unsplash.com

Základne príslušenstvo

Zahŕňa základný regulátor, zabezpečujúci bežný chod spotrebiča a vykonávanie každodenných aktivít. Súčasťou balenia je aj pripájacia súprava, ktorá obsahuje pripájací kábel a dve expanzné nádoby. Súprava je hlavnou ovládacou jednotkou v mužskom organizme. V prípade akejkoľvek potreby, jej prosím venujte zvýšenú pozornosť a priamoúmerne sa tým zvýši vaša šanca na úspech. Okrem toho spotrebič obsahuje taktiež automatické zapaľovanie, ktoré sa spúšťa pri každom pohľade na akúkoľvek príťažlivú osobu opačného pohlavia.

Nadštandardné prílušenstvo

Model Deluxe obsahuje pre zvýšenie komfortu pri práci dlhší pripájací kábel. Disponuje taktiež rozšíreným regulátorom, ktorý okrem každodenných aktivít zvláda aj archivovanie dátumov sviatkov a výročí, plus pomoc s domácimi prácami. Taktiež obsahuje silový posilovač, ktorý automaticky zvyšuje fyzickú silu. Pozor však na kazové kusy, ktoré sa majú tendenciu napínať a fotiť pred zrkadlom.


Technické údaje

Výkon záleží od aktuálnej nálady a fyzickej námahy počas uplynulého dňa. Priamoúmerne sa znižuje s množstvom skonzumovaného jedla a zvyšuje s množstvom skonzumovaného alkoholu. Priemerná hmotnosť sa líši v závislosti od rôznych faktorov. Vo všeobecnosti však platí, že vždy je nižšia alebo vyššia, ako by si naše zariadenie prialo. Bežná spotreba je 7 vajíčok do praženice na raňajky, niečo malé na desiatu, plnohodnotný obed pozostávajúci z polievky a hlavného chodu, niečo malé na olovrant, plnohodnotná večera doplnená o niekoľko alkoholických nápojov. Prosím pozor, aj napriek vysokej spotrebe sa vaše zariadenie bude každú hodinu sťažovať na doplnenie paliva. V prípade modelu Deluxe, je potreba upraviť prípravu aj výber konkrétnych potravín podľa výpisu v kalorických tabuľkách. Hlučnosť jednotlivých modelov sa môže diametrálne líšiť. Avšak bežne dochádza k výkyvom počas sledovania zápasov akéhokoľvek druhu. Pripojenie je možné prostredníctvom pripájacej súpravy, a to takmer kdekoľvek.

StockSnap_E4GI2S4PH0
stocksnap.io

Bezpečnostné upozornenia

V žiadnom prípade nenechávajte tovar bez dozoru, hrozí automatické zapaľovanie sa. A to najmä v letných mesiacoch a v prítomnosti cudzích žien. Senzory detekujú veľké poprsie aj zadok a spôsobujú nevítané vzplanutie. Nevystavujte muža nebezpečenstvu v podobe rozhodovania sa, mohol by sa mu prílišným uvažovaním v krízovej situácii pokaziť základný regulátor. V žiadnom prípade muža neberte do nákupných centier, hrozí nespokojnosť a následný útek. Minimálne prvé roky užívania spotrebiča, dodržujte bezpečnú vzdialenosť od ihrísk a miest s vyššou koncentráciou detí. Neodporúča sa používanie v extrémnych podmienkach, kde hrozí nákaza kašľom a soplíkom.

Údržba

Zahŕňa podobný postup ako pri starostlivosti o dieťa. Nedostatok spánku môže spôsobiť výkyvy nálady a nespokojnosť. Strava by sa mala podávať niekoľkokrát denne (viď. technické údaje) a objem tekutín by ste mali odhadnúť pri každom modeli individuálne. Okrem toho je dôležité pravidelne udržiavať v chode aj pripájaciu súpravu. V prípade dlhšieho nepoužívania prichádza k nespokojnosti muža a zvykne vyhľadávať zábavu mimo bydliska.

StockSnap_2W0L5IENXQ
stocksnap.io

Upozornenie

Prevádzkovanie dvoch a viacerých kusov v jednej domácnosti nie je možné. V prípade stretu dvoch spotrebičov dochádza k skratom v systéme a následnej poruche zariadenia. Ak by k takejto situácii došlo, neodkladne vyhľadajte odbornú pomoc a poškodené zariadenia vymeňte za nové.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio