BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Tak toto naozaj prehnala! Melania Trump sa pochválila vianočnou výzdobou za tisícky dolárov
zdroj: Instagram

Tak toto naozaj prehnala! Melania Trump sa pochválila vianočnou výzdobou za tisícky dolárov

Nekonečný luxus. Na taký životný štýl si zvykla prvá dáma Spojených štátov amerických, Melania Trump. Na oficiálnej instagramovej stránke tradične ukázala svoj sviatočný vytvor - vianočnú dekoráciu.

Žije si na vysokej nohe. Manželka kontroverzného prezidenta USA na sviatočnej výzdobe svojho obydlia rozhodne nešetrila. Vo zverejnenom propagačnom videu sa pani prezidentová v lodičkách prechádza po priestranných halách a miestnostiach domu, prezerá a kontroluje svoje okrasné dielo. Už zo záberov je jasné, že na túto parádu minula hotový majetok! 

Z financií si ťažkú hlavu zrejme nerobí. Po Bielom dome rozmiestnila až 58 zdobených, a samozrejme, živých stromčekov, okrem toho v oficiálnom prezidentskom sídle by ste napočítali 15-tisíc mašlí, 2500 reťazí so svetielkami a pripravených je aj 90 kíl perníkov.

Témou jej výzdoby má byť "The Spirit of America", a teda v preklade duch Ameriky. Ozdoby sa preto nesú vo farbách štátnej vlajky, no predovšetkým dominuje biela. Tohto bohapustého mrhania sa Melania Trump dopúšťa každoročne. Tak ako i po minulé roky sa na ňu zniesla vlna kritiky. Odporcovia výtvoru jej vyčítajú prezdobenosť. Zhodujú sa na tom, že dekorácia pôsobí gýčovo.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio