BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Mamička radí skvelý trik: Po tomto už deti nebudú pýtať v obchode hračky!
zdroj: Instagram

Mamička radí skvelý trik: Po tomto už deti nebudú pýtať v obchode hračky!

Hračkárstvo - raj pre deti, nočná mora rodičov. Ako vysvetliť žobroniacim deťom, že práve nie je najvhodnejšia chvíľa na darček? Oni to chcú hneď a zaraz. Mamička z Washingtonu však prichádza s jednoduchým návodom, ako sa vyhnúť nepríjemným situáciám v obchodoch!

Kristina Watts je mamou troch detí. S vyjednávaním v obchode má teda bohaté skúsenosti. Nedávno jej už praskli nervy a prišla s geniálnym nápadom. Jej trik zaujal rodičov po celom svete.

Idea srskla Američanke v hlave po tom, ako mesto, v ktorom žije zasiahol hurikán. Mamička sa podujala na pomoc a za úlohu dostala vybaviť hračkami všetky deti z miestnej školy. Pomocou živého videa zbierala peniaze od darcov na hračky pre 500 detí. Tento cieľ sa jej podarilo splniť, no rukami celej Wattsovej rodiny prešlo obrovské množstvo produktov. Z ich domu sa načas stal sklad.

Kristine s organizovaním pomáhal manžel i deti: "Samozrejme, ako dvojročný chcete všetky tie hračky, ktoré máte v dome. Bolo to akoby sme mali vlastný obchod s hračkami. Emmie (dcéra, pozn. red.) chcela otvoriť všetko a hrať sa s tým. Nechápala, že hračky nie sú pre ňu."

Vtedy napadol Kristine skvelý nápad: "Začala som ju fotiť s vecami, ktoré sa jej páčili, a povedala som jej, že ich možno dostane aj ona. Fungovalo to. Prestala sa snažiť všetko rozbaliť. Veci nosila, odfotila a položila naspäť.“

Dieťa sa začne tešiť na veci, ktoré nikdy nedostane. Je táto metóda krutá? Kristina tvrdí, že nie: "Nesľubujem Emmie všetky tieto hračky, ani ich všetky nedostane. Je to len nádej a radosť," vysvetľuje. Prirovnáva to k obdobiu, kedy deti snívali nad hračkami z katalógov hračkárstiev. 

Americká mamička si za tento prístup vyslúžila na sociálnych sieťach množstvo kritiky. Odporcovia tvrdia, že nevie len povedať nie. Ona ale tvrdí niečo iné: "Tento trik je iba spôsob, ako zabrániť zbytočnému plaču."

Najnovšie z kategórie: Mama a dieťa

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio