BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Justin Timberlake sa vyjadril k údajnej nevere: Toto verejne odkázal svojej manželke!
zdroj: Instagram

Justin Timberlake sa vyjadril k údajnej nevere: Toto verejne odkázal svojej manželke!

Patrili k najstabilnejším párom Hollywoodu. Jessica Biel spolu s Justinom Timberlake-om prekonávajú manželskú krízu po tom, ako paparazzi nachytali speváka pri nežnostiach s jeho hereckou kolegyňou.

Nedávno obleteli svet videá a fotografie, na ktorých si 38-ročný idol žien vymieňa intímne dotyky s herečkou Alishou Wainwright. Tá ho okrem držania za ruku aj hladila po kolene a stehne, a to všetko pred očami divákov v bare v New Orleans. Fanúšikovia speváka zostali nesmierne sklamaní. Jeho idylické manželstvo sa totiž doteraz obišlo bez afér a manželia tvorili na pohľad dokonalý pár.

Populárny tanečník doteraz zaryto mlčal. Dnes bol však nútený svoje mlčanie prelomiť, pretože podľa jeho slov musí situáciu uviesť na pravú mieru kvôli svojej rodine, ktorá celým škandálom nesmierne trpí. 

Miláčik Ameriky priznal veľkú chybu - mal mu vraj zlyhať úsudok, pretože priveľa vypil. Trvá však na tom, že sa v tú noc nič nestalo. Svoje konanie verejne oľutoval v príspevku na Instragrame: "Toto nie je príklad, aký chcem dávať svojmu synovi. Ospravedlňujem sa mojej úžasnej žene a mojej rodine za to, že si museli prejsť takouto zahanbujúcou situáciou," hitmaker známy pre pesničky Cry me a River, SexyBack či Mirrors sa chce sústrediť na to byť lepším manželom a otcom. 

Bývalý člen kapely NSYNC sa na pokračovanie natáčania filmu, v ktorom najnovšie hviezdi teší. Práve v ňom však účinkuje s Alishou Wainwright, ktorá spolu so spevákom za celou kauzou stojí. 

Rodičia štvorročného Silasa tvoria pár od roku 2007, manželstvo uzavreli pred siedmimi rokmi. Ešte v lete tohto roku sa spoločne vydali na cestu po Taliansku, kde pôsobili ako usporiadaným a šťastným dojmom.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio