BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Kontroverzná speváčka šokovala verejnosť: Orgie na Instagrame!
zdroj: Instragram

Kontroverzná speváčka šokovala verejnosť: Orgie na Instagrame!

Spoločnosť je pobúrená! Americká raperka Cardi B na svoj svoje sociálne siete pridala videá plné orgií, nahých žien, sexuálneho vystrájania a vulgárnych gest. Ako obišla pravidlá Instagramu?

Na piatkovú noc tak skoro nezabudnú! Necudná speváčka predviedla počas svojej návštevy Nigérie nevídané divadlo. Obscénne excesy, ktoré predvádzala v nočnom klube v meste Lagos nápadne pripomínali sexuálne orgie. 27-ročná rodáčka z New Yorku rozhadzovala po striptízovom bare bankovky na hostí aj na exotické tanečnice, ktoré okolo nej dráždivo tancovali. Neskôr sa k nim pridala i samotná raperka.

Nezostala len pri takzvanom twerkovaní, pozornosť striptérok si užívala naplno. Vydatá Američanka si ženy nechala v privátnej časti klubu tancovať v lone, pričom ich hladila po tele. Iné dievčatá si pritom v pozadí, ležiac na všade porozhadzovaných bankovkách, vymieňali vášnivé bozky, a to úplne nahé! Toto všetko zachytil vo videu jeden z hostí Cardi B a speváčka si ho následne necenzurované zverejnila do príbehu na Instagrame.

Cardi B rozhadzovala na striptérky bankovky

Toto vyvádzanie speváčky rozhodne nespĺňa prísne pravidlá Instagramu, ktoré okrem iného zakazujú zobrazovať ženské bradavky (no vo videu vidieť dokonca i genitálie). Ako sme vás už v minulosti informovali, táto platforma si na dodržiavanie svojich zásad dáva záležať. Nahota sa ale na story Američanky objavila v početnom množstve.

Ako sa jej podarilo prelstiť Instagram nie je známe. Raperku však majú v obľube predovšetkým mladiství, ktorí tvoria gro jej fanúšikovskej základne, a teda budú mať aj bohaté zastúpenie medzi jej sledovateľmi na sociálnej sieti, ktorých je celkovo viac ako 55 miliónov.

Exotické tanečnice v lascívnych pózach
Nechýbali nemravné tance účastníčok party
Cardi B si naplno užívala pozornosť
Striptérky hladkala po intímnych partiách
Speváčka sa predviedla aj návštevníkom klubu
Do publika i na tanečnice rozhadzovala veľké kopy peňazí

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio