BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Exkluzívny horoskop lásky 1: Čo vás čaká v roku 2020?
zdroj: SAMphoto.cz

Exkluzívny horoskop lásky 1: Čo vás čaká v roku 2020?

Prinášame vám prvú sériu horoskopov pre rok 2020. Prečítajte si čo čaká znamenie Barana, Býka, Blížencov a Raka v oblasti lásky v nasledujúcom roku.

Baran

Naplánujte si spoločnú dovolenku s vašim vyvoleným! Zažijete skvelé dobrodružstvo, začnite s plánovaním už na začiatku tohto roka. A ak ste single, vyberte sa na cestu do zahraničia, či to bude služobná cesta, či iná príležitosť, môže vám zmeniť život! Možno práve tam stretnete svoju spriaznenú dušu. Tento rok praje láske, ktorá prekoná ďaleké vzdialenosti, čo predstavuje pre vašu nezávislú dušu skvelé spojenie. Tento rok ste pripravení na veľké veci, ktoré sa odohrajú vo vašom vzťahu, dokonca ste pripravení povedať vaše ÁNO. 

Býk

Vaša túžba po vzťahu bude v tomto roku neznesiteľná, budete ju cítiť v každom bode svojho tela! Do vzťahu sa púšťajte iba dobrovoľne, vtedy, ak to bude vychádzať z vášho vnútra. Ak si nebudete istí, radšej sa do toho nepúšťajte, inak vám hrozí sklamanie. Vo vzťahu potrebujete svoj priestor, doprajte si ho toľko, koľko budete vyžadovať. Vyhýbajte sa partnerom, ktorí sú prehnane majetnícki, ktorí si na vás budú robiť priveľké nároky, v opačnom prípade váš vzťah dlho nevydrží. 

Blíženci

Rozšírte svoje obzory v oblasti lásky. Poriadne sa rozhliadnite okolo seba, niekde tam na vás čaká váš budúci partner. Budujte svoju intimitu a pracujte na vašom erotickom uspokojení svojich vášni. Ak svoje uspokojenie nenájdete vo vašom partnerovi, hrozí vám, že ho začnete podvádzať, pretože budete svoje uspokojenie hľadať niekde inde. Jar predstavuje obdobie nových začiatkov, či to bude čas nových sľubov, romantickej dovolenky, zásnub alebo počatia. 

Rak

V oblasti lásky nie je v tomto roku nič jednoduché, no aj príležitostné stretnutia sa môžu v tomto roku zmeniť na vážne. Túžiť však budete po hlbokom spojení, zároveň budete potrebovať udržiavať zdravú rovnováhu vo vzťahu k vášmu "ja", k vám samotným a k spojeniu "my dvaja". Nechávajte si čas pre seba, venujte sa tomu čo máte radi a tento čas dopĺňajte stretnutiami s priateľmi, možno práve medzi nimi spoznáte svojho budúceho partnera s ktorým si budete rozumieť. 

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio