BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Zimné inšpirácie na vianočnú manikúru: Toto vám spravia v slovenských salónoch!
zdroj: Instagram

Zimné inšpirácie na vianočnú manikúru: Toto vám spravia v slovenských salónoch!

Hľadáte námet na dokonalé nechty so zimnou sviatočnou tematikou? Inšpirujte sa známymi slovenskými nechtovými dizajnérkami. Toto sú TOP trendy na sezónu 2019/2020!

Aktuálne trendy v zdobení nechtov sú dosť kontrastné: na jednej strane sa do popredia dostáva jednoduchý, čistý štýl. Čoraz častejšie sa začínajú opätovne využívať motívy francúzskej manikúry, rôznych modernejších a kreatívnejších prevedeniach. Na strane druhej sú v salónoch stále obľúbenými kúskami na zimu mramorové vzory a plné zdobenia.

Jednou z novších foriem je takzvané svetrové vzorovanie. Dotvára dokonalú atmosféru Vianoc, pričom v jednofarebnej verzii nepúta prílišnú pozornosť. Naopak, s výraznejšími ozdobami, prípadne kresbou sa nechty stanú neprehliadnuteľnými.

Od klasických zimných farieb sa neupustilo. Prevláda biela, červená, modrá a u odvážnejších i zelená. Nechtové dizajnérky však využívajú okrem nich aj netradičnejšie tóny, akými bezpochyby na toto ročné obdobie sú ružová, sivá, fialová. Perleťovým lakom sa v tejto sezóne vyhnite. Nešťastnou voľbou je tiež francúzska manikúra s farebným podkladom.

Dámy, ktoré myslia zároveň už aj na oslavy Silvestra pridávajú do vianočnej tematiky tradičné - rôznorodé trblietky, flitre a kamienky. Detailistky sa s nápadmi blížia k dokonalosti ručným kreslením obrázkov, respektíve ich náhradou vo forme nálepiek.

Upúšťať sa začína od dlhokánskych nechtov a neprirodzených tvarov. Prevláda elegancia, nápaditosť sa transformuje do vzorovania. Matný finish osvieži jednofarebnú klasiku, najmä červené odtiene pôsobia v tomto prevedení luxusným dojmom.

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio