BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Exkluzívny horoskop lásky 2: Čo vás čaká v roku 2020?
zdroj: SAMphoto.cz

Exkluzívny horoskop lásky 2: Čo vás čaká v roku 2020?

Prinášame vám druhú sériu horoskopov pre rok 2020. Prečítajte si čo čaká znamenie Leva, Panny, Váhy a Škorpióna v oblasti lásky v nasledujúcom roku.

Lev

Romantika a dobrodružstvo sú tým, čo by mal pre vás budúci rok znamenať. V tomto roku by ste sa mali poriadne zamyslieť, čo pre vás znamená láska. Možno sa vďaka tomu odpútate od nefungujúceho vzťahu a spoznáte niekoho, kto vo vás nanovo zapáli povestný oheň. Nestretnete sa so žiadnymi obmedzeniami, ktoré by vám prekážali v poznaní niekoho nového. Stačí sa len otvoriť a byť otvoreným aj pre nové spojenia. 

Panna

V januári, júli alebo decembri spoznáte svojho budúceho životného partnera, ak ho už máte, je pravdepodobné, že v tomto čase môžte splodiť potomka. Ak sa nachádzate v situácií, že zvažujete opustiť nefungujúci vzťah, práve tieto mesiace sú vhodné na dôležité rozhodnutia. Urobte ich a nič neodkladajte, opustite nevyhovujúci priestor. Tento rok ste viac ako pripravený zažiť dobrodružstvo. Ak rozmýšľate nad spoločnou kúpou nehnuteľnosti s vašim partnerom, tento rok je pre vás viac ako ideálny na dôležité životné rozhodnutia.

Váhy

Zadané váhy čaká dôležitý posun vo vzťahu, či to bude kúpa spoločného majetku alebo založenie, prípadne rozšírenie rodiny. Ak práve nie ste vo vzťahu, dajte šancu tomu, čo sa o vás už dlhodobo zaujíma. V tomto roku dávajte veľký pozor na vaše emócie, najmä žiarlivosť, pretože vás môžu nemilo prekvapiť. V období okolo konca marca a začiatku apríla vás podnieti veľká túžba po samostatnosti, nepodľahnite jej, pretože to budete neskôr ľutovať. 

Škorpión

V tomto roku si uvedomíte, aké podstatné sú maličkosti vo vzťahu, ako napríklad spoločná ranná káva, alebo spoločné zdieľanie pocitov po náročnom dni v práci. Naplánujte si so svojim partnerom nové aktivity, ktoré váš vzťah posilnia. Pre nezadaných škorpiónov platí, že môžu prilákať k sebe niekoho, koho kedysi považovali za nudného. Nevybočujte príliš z vašej komfortnej zóny, mohlo by to zle dopadnúť. Nezabúdajte na vaše libido, venujte mu rovnakú pozornosť, akú si zaslúžite i vy od svojho partnera. 

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio