BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Exkluzívny horoskop lásky 3: Čo vás čaká v roku 2020?
zdroj: SAMphoto.cz

Exkluzívny horoskop lásky 3: Čo vás čaká v roku 2020?

Prinášame vám záverečnú sériu horoskopov pre rok 2020. Prečítajte si čo čaká znamenie Strelca, Kozorožca, Vodnára a Ryby v oblasti lásky v nasledujúcom roku.

Strelec

V tomto roku vás čaká život plný vzrušenia a nezávislosti, napriek tomu hviezdy prajú aj láske. Partneri budú musieť držať krok s vaším tempom, ponoriť sa do vášho rušného sveta. Na druhej strane vás čaká i stabilita a to po celý rok. V júli vás čaká silné zlúčenie sŕdc, duší a otvorí sa pre vás nový zmysel romantiky. Nezabúdajte po celý rok na lásku samého seba, tá patrí k tým najdôležitejším v živote. 

Kozorožec

Kozorožci, vyhnite sa v tomto roku nerozhodnosti, pretože na ňu doplatíte. Nedovoľte vstupovať do vzťahu tretím osobám, ktoré do neho nepatria. V druhej polovici roka si doprajte dostatok času pre seba a svoje myšlienky a od svojho partnera požadujte rovnaké nároky, aké máte aj vy na neho! Nenechávajte sa manipulovať a nerobte zo seba ani obeť vo vzťahu. Rok 2020 je pre vás ideálnym na upratanie neporiadku vo vzťahoch. 

Vodnár

Ak ste v minulom roku prehodnocovali svoj vzťah a zatvárali oči pred niektorými problémami, v tomto roku sa vám podarí situáciu vyriešiť. Pre niektorých vodnárov to bude znamenať koniec, pre iných to bude nový začiatok, test, ktorým si prešli a ich vzťah to posilní. Nezadaní? V priebehu roka príde k silnému spojeniu duší, vďaka ktorému si uvedomíte a odhalíte, aké miesta vo vašom srdci treba preliečiť. Buďte v priebehu celého procesu trpezliví, vo vašom živote nastane zásadný zvrat. 

Ryby

V roku 2020 zatúžite po zábave a po intelektuálnom spojení. Hoci ste beznádejný romantik, v tomto roku prídete na to, že priateľstvo je základom každého trvalého vzťahu. Ak ste vo vzťahu, trochu ho okoreňte, pridajte do svojho programu nové spoločné aktivity a zabávajte sa spolu. Čo tak spoločná návšteva divadla? V druhej polovici roka môže vo vašom živote nastať prekvapenie ako zásnuby, tehotenstvo alebo milostná aférka. 

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio