Beauty.sk Beauty.sk

Muži prezradili najväčšie chyby žien pri sexe: Týchto 8 vecí v posteli nikdy nerobte!
zdroj: Instagram/ladyluxury

Muži prezradili najväčšie chyby žien pri sexe: Týchto 8 vecí v posteli nikdy nerobte!

Každý to rád inak. Vo viacerých bodoch sa však muži zhodujú. Toto sú veci, ktoré pri sexe nenávidia!

Aj keď vieš, čo platí na tvojho partnera a poriadne ho nažhavíš, tvoja snaha môže vyjsť nazmar. Existuje totiž pár vecí, po ktorých ho chuť na sex prejde. Internetom začala kolovať konverzácia zo sociálnej siete Reddit, kde to muži dali ženám riadne vyžrať.

Na vlákno pod názvom "Muži Redditu. Aké robia ženy chyby pri sexe?" už odpovedalo 15-tisíc užívateľov. Zhrnuté a podčiarknuté, tieto veci muži vyčítali ženám najviac:

1. Ako sa podľa komentárov zdá, muži sú za nežnejšie milovanie, bez veľkého kriku. To, že máš byť krotkejšia ale neznamená znudená. Chcú vidieť tvoje zapálenie pre akciu, nie zlý herecký výkon.

2. Pripomínajú, že nevedia čítať myšlienky. Slovami jedného z komentujúcich: „Neočakávaj od neho, že bude vedieť čo chceš, aby robil bez nejakých náznakov alebo pomoci.“

3. Polohu mŕtvej žaby vyčítajú muži ženám pomerne často. Nemáš tam len tak ležať, a to ani keď ste v misionárskej polohe. Skús sa viac zapojiť a tváriť sa prítomne. Trochu života do toho!

4. Na pretras sa dostala aj predohra. Ak už začneš s ručnými prácami skús partnera viac vnímať. Ako tvrdí vo vlákne užívateľ Redditu, nikomu sa to nepáči ako z rýchlika.

5. Stalo sa ti už, že si ho necítila? Treba to vraj priznať, nech partner vie, že treba zmeniť uhol, alebo polohu. Muži tiež pripomínajú, že zmena polohy im pomáha s výdržou.

6. Pri narábaní s jeho pýchou nie je opatrnosti nikdy dosť. A to aj pri sexe, keď si navrchu. Totižto podľa ďalšieho komentujúceho, keď si v pohybe, v smere nadol sa môže občas stať, že niečo nevyjde tak, ako má, a jemu sa v polovici ohne.

7.
Cennú radu poskytol aj ďalší užívateľ: "Od mužov sa vždy očakáva, že oni budú tí inciatívni. Nechcete, aby sa ten váš cítil občas žiadaný?"

8. So ženskými očakávaniami to nie je také rúžové ani v ďalšom prípade. Podľa chlapov, to že si prítomná neznamená, že bude ten tvoj pripravený a v pozore. Aj oni vraj potrebujú občas trošku pomôcť.

Keď ste ale v akcii, podľa všetkého je hocičo, čo spravíš zle v tom momente irelevantné. Muži nad tým vtedy veľmi neuvažujú a netreba sa teda báť. Buď sebavedomá, buď prirodzená, buď otvorená. Určite to ocení.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Fun rádio