BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Speváčka Sima v slzách: Od 14-tich ma sexuálne zneužívali!
zdroj: Instagram/simonahegerova

Speváčka Sima v slzách: Od 14-tich ma sexuálne zneužívali!

Prežili muky! Dievčatá v samozvanej modelingovej agentúre prežívali roky sexuálne zneužívanie. Medzi obeťami bola aj známa slovenská speváčka Simona Hegerová, známa pod umeleckým menom Sima. O svojich skúsenostiach porozprávala v reportáži televízie Markíza. Ako si sexuálny predátor zabezpečil ich mlčanie?

Zneužívanie a ohrozovanie mravnej výchovy mládeže. Z toho sú obvinení majitelia modelingovej agentúry Lara Models (pôvodne Exynet), ktorí sú zároveň manželmi! Peter a Martina majú na krku obvinenia od siedmich dievčat.

Medzi znásilnenými je aj známa speváčka a reperka Sima, ktorá pre televíziu poskytla interview. Rozhovor však s kamennou tvárou nezvládla, na konci neho ju premohli emócie a spomienky na roky zneužívania a skončila v slzách. Niet sa čo čudovať, podľa jej slov malo sexuálne obťažovanie trvať tri roky, od jej 14-tich do 17-tich rokov, s majiteľmi dokonca zažila svoj prvý sex!


"Začalo to tým, že ma oslovili ako speváčku, na svoje kolá Miss," začala svoje rozprávanie 23-ročná speváčka. Ako v rozhovore priznala, zneužívanie začalo asi pol roka potom.

Ako si však manželia dokázali vynútiť mlčanie dievčat? "Celé tie tri roky sa mi vyhrážal, ukázal mi aj zbraň, že má doma. Mali to dokonale premyslené aj s Martinou (manželkou, pozn. red.) ako manipulovať s 13 až 14-ročnými deťmi. Rodičom som to nepovedala, pretože som sa bála im to povedať."

V závere reportáže chcela Sima vyzvať k spolupráci s políciou aj ďalšie obete: "Verte mi, že ja viem ako sa cítite..." hlas sa jej však v tom momente zlomil a dokončiť myšlienku jej pomáhala redaktorka.

zdroj: tvnoviny.sk

Najnovšie z kategórie: Made in Slovakia

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio