Beauty.sk Beauty.sk

Nové fashion trendy roku 2020, ktoré si zamilujete?! Pozrite sa, čo sa bude nosiť...
zdroj: instagram.com/louisvuitton

Nové fashion trendy roku 2020, ktoré si zamilujete?! Pozrite sa, čo sa bude nosiť...

Nový rok znamená príchod nových trendov aj v oblastí módy. A čo si pre nás svetoví módní návrhári prichystali na rok 2020?

Módni návrhári si pre nás nachystali skutočne zaujímavé kúsky, ktoré musíte rozhodne zaradiť do svojho šatníka, ak chcete byť trendy i v novom roku! Inšpirovali sa "superbohatými" (používali materiály ako perie či hodváb) a tiež militantnými skupinami (bojové topánky, farba khaki). V roku 2020 radšej zabudnite na elegantný či nežný look, ako i na športové oblečenie. Bude sa nosiť rôznorodosť, ktorá sa odráža v názoroch, estetike i aktuálnom myslení. 

Frankenstein, Adamsovci či The Munsters?

Návrhari sa inšpirovali seriálmi 60.rokov, mysleli pri tom na dievčatko Wednesday, strýka Festera z rodiny Adamsovcov či Borisa Karloffa, ktorý stvárňoval rolu Frankensteina. Najznámejšie módne domy ako Versace, Prada, Louis Vuitton sa nechali strhnúť monster módou v ktorej dominuje čierna s výraznými prvkami farieb, inšpirovanými vintage filmovými plagátmi so štipkou výraznej žltej, zelenej, červenej alebo modrej farby. Kľúčovými prvakmi outfitu sú šaty, tričká s grafikou alebo pruhmi a topánky na podrážke. 

Glamour štýl

Inšpirovaný novelou nazvanou Bright Young Things. V praxi to znamená, že dovolené je všetko čo je lesklé, hodvábné, saténové, flitrované šaty, sukne, ktoré sú dĺžkou až po členky! Doplnené o výraznú bižutériu, rovnaké náušnice s náhrdelníkom v XL prevedení. 

Chlpatý spoločník

A nemyslí sa tým ten štvornohý! Od kožušinových klobúkov, kabeliek, umelých kožušín, lemov na kabátoch, až po plyšové doplnky, ktoré nesmú chýbať v žiadnom outfite. 

Mademoiselle štýl

Tvídové športové bundy, doplnky, blúzky z hodvábu či pozlátené opasky? Ako madam z Paríža alebo dedička panstva, ktorá má okrem iného na starosti i to, že musí vyzerať dokonalo a to po celý deň. Inšpirujte sa... 

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Fun rádio