BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Šialené vlasové kreácie sú hitom týchto Vianoc!
zdroj: Instagram/modernsalon

Šialené vlasové kreácie sú hitom týchto Vianoc!

Vlasy, vlasy, vlasy. Tie boli u beauty fanúšičiek ústrednou témou tohtoročných Vianoc. Niektoré svoju štedrovečernú vizáž doviedli k dokonalosti. Sleduj!

Vlasovým kreáciám kraľovali tohto roku stromčekové looky. Vianočné maniačky si vlasy vyčesávali najčastejšie do tvaru kužeľa smerom nahor, lakovali aj gélovali. Niektoré z nich si vlasy dokonca prefarbili na zeleno! Nechýbali ani ozdoby všetkého druhu.

Pozlátko už neskrýva iba salónky. Do vlasov pod ozdôbky a reťaze totiž ako oporu ženy použili väčšinou prázdne plastové fľaše, alebo narodeninové čiapky z papiera. Tie vo vlasoch znásobili objem a účes tak pôsobil hustejšie. Niektoré ženy vyšperkovali svoj vzhľad ešte vianočnými svetielkami. Potom už len doplnili vianočné náušnice a nesmel chýbať ani červený rúž.

Ak by ste sa ale so stromčekovým lookom nevedeli stotožniť, Instagram ponúka aj ďalšie inšpirácie na štedrovečerný hairstyle. Osviežením pri stole sa môžete stať s drdolom alà vianočná ruža, jemným rybacím chvostom v zelenkavých odtieňoch, alebo jednoducho so sezónnymi doplnkami.

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio