BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Plány, ciele a inšpirácie na ďalší rok. Buďte tou najlepšou verziou v roku 2020!
zdroj: SAMphoto.cz

Plány, ciele a inšpirácie na ďalší rok. Buďte tou najlepšou verziou v roku 2020!

Dodržiavate novoročné predsavzatia? Keď sa blíži starý rok ku koncu...

Blížime sa k novému roku a k novej energii, často robíme zásadné rozhodnutia. Patria sem veci, ktoré budeme robiť inak a veci, ktoré budeme robiť lepšie. Všetci dobre poznáme hashtag #newyearnewme, ale úprimne, vytvoriť zo seba úplne nového človeka, je s najväčšou pravdepodobnosťou nemožné. Ak chcete povedať, že je z vás niekto nový, ako by ste povedali, že sa vám nepáčilo, kým ste boli „predtým“.

Čo ak namiesto toho, aby ste sa pokúsili vytvoriť zo seba úplne nového človeka, jednoducho popracujete s tým, čo treba urobiť, aby ste boli tou najlepšou verziou samého seba?

Keď sa obzriete späť, keď ste mali 15, 20, 25 či dokonca 30 rokov, "všetci" sú veľmi rozdielni ľudia. 

SAMphoto.cz

Každá verzia toho, kým ste boli, však zohrala veľmi dôležitú úlohu v tom, kým ste dnes. Aj keby ste si želali, aby ste niekoľko z týchto vašich verzií mohli zamiesť pod koberec... Vráťte sa v čase a pošlite týmto verziám lásku, ktorú potrebovali, prijmite ich a odpustite im. Prepíšte svoje príbehy tak, aby zodpovedali verzii vás, ktorú chcete stelesniť. Liečte minulé verzie, zabudnite na minulé vzťahy, rozchody, lásky, aby ste im mohli konečne uniknúť. Objasnite si, kým chcete byť a potom si napíšte na hárok papiera, čo by ste chceli na sebe zmeniť. Tento spôsob vám pomôže načerpať novú energiu v novom roku na stelesnenie vášho najlepšieho ja a na to, aby ste sa stali tou najlepšou verziou. Napíšte si všetko, čo musíte prebudovať a predefinovať!

Zoznam môže byť napríklad takýto:

  1. dopriať si viac spánku
  2. piť viac vody
  3. viac čítať knihy
  4. viac športovať
  5. viac oddychovať
  6. mať viac trpezlivosti
  7. naučiť sa niečo nové
  8. zažiť niečo nové
  9. navštíviť novú krajinu
  10. zbaviť sa zlozvyku
SAMphoto.cz

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio