BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Mamička nechala vybrať syna domáceho miláčika, jeho rozhodnutie všetkých prekvapilo
zdroj: Facebook/EvspcaAdoptables

Mamička nechala vybrať syna domáceho miláčika, jeho rozhodnutie všetkých prekvapilo

Hovorí sa, že láska je slepá. Dokazuje to aj prípad malého chlapca z Kanady, ktorý si do útulku prišiel vybrať nového chlpatého spoločníka. Namiesto šteniatka, ako by mnohí očakávali, si však vybral robustnú staršiu mačku. Bola to jednoducho láska na prvý pohľad.

Srdcu nerozkážeš! Malý Kanaďan Easton dostal od mamy možnosť vybrať si vlastného chlpáča. Rozhodli sa pre útulok, na ktorého facebookovej stránke Exploits Valley SPCA Adoptables si rodinka vyberala medzi zachránenými zvieratkami. 

Chlapcovi sa rozžiarili očká pri 10-ročnej ryšavej mačke menom Tiny (Drobček). Už neho bolo jasné, že chlapcov favorit bojuje s nadváhou, čo potvrdil v popise aj útulok. Nič z toho však chlapca od hanblivého kocúra neodradilo a rodina sa teda vybrala do útulku. 

Ako uviedol hovorca, bola to láska na prvý pohľad. Na Facebooku neskôr útulok zverejnil fotku šťastného chlapca s jeho chlpatým priateľom: "Na ceste do nového domova vyšiel Tiny zo svojej klietky, pritúlil sa k svojmu novému majiteľovi a odvtedy sa od neho neodlepil."

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio