BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prsteň schovával tri roky, aby priateľke spravil nezabudnuteľné zásnuby
zdroj: Twitter/theyearofelan

Prsteň schovával tri roky, aby priateľke spravil nezabudnuteľné zásnuby

Svojej polovičke pripravil nezabudnuteľný zážitok. Obyvateľ Los Angeles v americkom štáte Kalifornia, Elan Gale si dal na zásnubách poriadne záležať. Mal dokonale premyslený plán, veď bodaj by aj nie! Realizovať ho začal už tri roky pred tým, než svoju priateľku Molly požiadal o ruku.

Elan si so svojou priateľkou Molly pred tromi urobili výlet do Seattle-u. Len tak blúdili mestom, keď ich zaujal obchodík s vintage šperkami. Molly sa zamilovala do prsteňa so smaragdom, nastokla si ho na prst a svojmu drahému vnukla nápad: "Ak sa niekedy rozhodneš požiadať ma o ruku, nájdi prsteň, ako je tento." Keďže pár tvorili iba niekoľko mesiacov, na zásnuby nebolo ani pomyslenia.

Elan ale rozmýšľal dopredu. Na ďalší deň sa do obchodu vrátil a šperk kúpil. Krabičku s klenotom schoval za posteľ k receptom, bez toho, aby mal ďalší plán: "Úprimne, nemal som ani tušenia, ako alebo kedy tú krabičku otvorím opäť."

Krátko pred Vianocami dvojica odlietala na výlet do ich obľúbenej destinácie - do Japonska. Vtedy prišiel ten moment. Bolo to prvý raz, kedy prsteň odchádzal v batožine s Elanom a Molly.

"Bol som nervózny a vydesený, na pokraji pos**tia sa niekoľko hodín, nie preto, čo by mohla (Molly, pozn. red.) povedať, ale preto, že som si chcel byť istý, že jej spravím tento moment jedinečným," priznal Elan na svojom Twitteri.

Počas lyžovania požiadal Molly, aby zastavila nech si môžu spraviť spoločnú fotografiu. Vtedy mladý Američan pokľakol a vyznal svojej polovičke lásku so žiadosťou o ruku. O zábery svojej už snúbenice s jej vysnívaným prsteňom sa podelil na sociálnej sieti, kde si jeho status našiel množstvo fanúšikov.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio