BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Najväčšie celebritné rozchody: Tieto páry sa v roku 2019 rozlúčili
zdroj: Instagram/kyliejenner

Najväčšie celebritné rozchody: Tieto páry sa v roku 2019 rozlúčili

Neboli si súdení! Toto sú celebrity, ktorým to vo vzťahu tento rok nevyšlo.

Aj známe osobnosti sú iba ľudia a tak ako iným bežným smrteľníkom, i im sa stáva, že to vo vzťahu jednoducho neklape. Kým u niektorých sa o rozchode rozprávalo už dlhšie, krachy iných boli veľkým šokom a sklamaním. 

Irina Shayk a Bradley Cooper

Americký sexsymbol Bradley Cooper randil s ruskou kráskou viac ako 4 roky. V roku 2017 sa stali rodičmi dcéry Lei De Seine. O kríze jedného z najkrajších párov Hollywoodu, ako ich médiá často označovali, sa hovorilo už dlhšie, navyše sa pridali klebety o tom, že Bradleyho vzťah s hereckou kolegyňou Lady Gaga nie je iba profesionálny. Média sa začali sústreďovať na Irinu a jej postoj týmto špekuláciám. Tá svojho partnera čoraz zriedkavejšie sprevádzala na spoločenských akciách a napokon modelka spolu s hercom oznámila v júni rozchod. 

Anna a Ivan Táslerovci

O frontmanovi skupiny IMT Smile je známe, že svoje súkromie si usilovne stráži a nerád prepiera špinavé prádlo na verejnosti. Preto zrejme nikto netušil, že jeho manželstvo je v kríze. Navyše ešte nedávno vydal album, na ktorom svojej bývalej partnerke vyznáva city. To už je všetko minulosťou, Ivan vyšiel s pravdou von po tom, ako sa na verejnosti ukázal s novou priateľkou, krásnou vizážistkou Denisou.

Kylie Jenner a Travis Scott 

Podľa slov oboch zúčastnených ide o pauzu, pretože si od seba potrebujú oddýchnuť a uvidia, čo potom. Avšak všetci vieme, čo pauza vo vzťahu znamená... cesta späť sa hľadá už len ťažko a problémy nezmiznú. Kylie a Travis ale udržujú kontakt aj naďalej, sú totiž rodičmi ich spoločnej dcérky Stormi, ktorú Kylie čakala len po pár mesiacoch randenia s reperom.

Matej Selassie Slažanský a Alžbeta Saloňová

Matej Slažanský, známy pod menom Selassie je jeden z najúspešnejších youtuberov na Slovensku. Spolu s ďalšou influencerkou Betkou tvorili pár päť rokov. Dvojica napriek mladému veku pôsobila veľmi súdržne, a ako to už pri vzťahoch ľudí známych na Instagrame býva, nič nenasvedčovalo tomu, že by sa mal pár rozísť. V marci ale na sociálnych sieťach oznámili rozchod a fanúšikovia zostali dojatí z úprimného vyznania, ktoré Betka k fotke napísala.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

V živote sa dejú veci, ktoré nečakáte.... ako napríklad, keď sa zamiluješ :) Je to najkrajší pocit.... zrazu všetko vnímaš o 180 stupňov inak a všetko a zároveň nič nedáva zmysel ♥️ Presne tak to bolo aj vtedy! Keď som ťa spoznala....Dal si mi neskutočne veľa, či už ako priateľ, frajer, partner in crime, poradca v “biznise” alebo vo všeobecnosti ako človek, ktorý tu bol pri mne 5 rokov. Všetci ste videli, čo všetko sme spolu prežili a ešte viac ste toho nevideli. Bolo to päť rokov šťastia, lásky, milovania, stresu, hnevu, hádok, sĺz,.... :) Ľudia sa schádzajú a rozchádzajú. Menia sa (aj keď doteraz tvrdíš, s miernym hnevom v hlase, že ľudia sa nevedia zmeniť a zmeniť si vieš len tričko 😂)alebo povedzme, že sa formujú, dospievajú, hľadajú si v živote svoju cestu :) Občas sa však stane, že akokoľvek chcete kráčat spolu a snažíte sa to ťahať spolu, tvoja cesta vedie na západ a cesta človeka, ktorého miluješ na východ. Nechcem, aby ste vyplakávali, že je to strašné, stačí, že to robíme my doma a po tme. 😂 Napíšte nám povzbudivé slová, napíšte Slážovi, že to, čo robí vás robí šťastnými, to je asi viac ako akýkoľvek ľútostivý blábol. A na záver asi len: Remember us this way. #thankyou (pre všetky médiá: rozchod je ťažký, nebuďte hyeny.)

Príspevok, ktorý zdieľa Alžbeta Saloňová 🖤 (@beth.sal),

Miley Cyrus a Liam Hemsworth

Po dlhoročnom turbulentnom vzťahu, kedy boli viackrát od seba sa hviezdy filmu Posledná pieseň koncom roku 2018 vzali. Vzťah však po niekoľkých mesiacoch krachol. Pôvodne sa hovorilo o Miley-nej nevere, speváčka však všetky tieto špekulácie poprela vydaním piesne, v ktorej naznačila, že problémom bola Liamova závislosť na alkohole, tabletkách a chuť po žúroch, ktorým sa kontroverzná speváčka v snahe o nápravu snažila vyhýbať.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio