BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Top beauty trendy za rok 2019: Aké boli tie najobľúbenejšie v minulom roku?
zdroj: instagram.com

Top beauty trendy za rok 2019: Aké boli tie najobľúbenejšie v minulom roku?

Magazín ELLE vyhlásil obľúbené beauty trendy za rok 2019, aké to sú?

Látkové čelenky

Preslávili sa vďaka Kate Middletonovej, ktorá bola odfotená v ružovej verzii čelenky pri krste malého Archieho v júli 2019. Následne sa objavili aj na prehliadke Prada, čo vyvolalo veľký vplyv aj na Instagrame. Čelenky si obľúbili všetky celebrity až po vplyvné osobnosti, ktoré doplnili svoj outfit o tento módny hit. 

Neónové očné linky

Jednoduchý spôsob, ktorým sa dá začleniť pútavá farba do každodenného outfitu, osviežiť svoj outfit či líčenie. Linky prešli do rôznych geometrických tvarov až po klasické mačacie oči. Ich zmyslom sa dá nazvať aj určité sebavyjadrenie. Obľúbili si ich celebrity ako Rihanna, Kendall Jenner či Camila Mendes zo seriálu Riverdale. 

Jelly nechty

Trend inšpirovaný 90.rokmi 20.storočia. Priesvitný efekt, ktorý spája lesk a farby, charakteristický svojou priehľadnosťou. Jediným pravidlom "želé" nechtov je transparentnosť. Trend, ktorý je stále aktuálny, aj počas zimy, rozhodne stojí za vyskúšanie, pretože tu sa fantázií medze nekladú. 

Vlasy podľa Lorda Farquaada zo Shreka

Veľký hit, ktorý si obľúbili viaceré celebrity ako Kylie Jenner, Khloe Kardashian či Selena Gomez. Ide o povestný bob, ktorý ma konce vytočené smerom dovnútra, čo pripomína známu postavu z kreslenej rozprávky Shrek. 

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio