BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Sú sexi a úspešní a napriek tomu sú v novom roku single!
zdroj: instagram.com

Sú sexi a úspešní a napriek tomu sú v novom roku single!

Rok 2019 neprial mnohým známym mužom, ktorí svoj vzťah nedokázali udržať. Kto z týchto charizmatických celebrít oslavoval koniec roka bez partnerky?

Channing Tatum

Svoj vzťah s Jessie J ukončili po takmer roku spoločného randenia. Údajne za tým stáli rozdielne priority a vzdialenosť, ktorá stála medzi oboma bývalými partnermi. Channing sa chce venovať svojej 6-ročnej dcére z bývalého manželstva, a tak svoj voľný čas trávi prevažne v L.A. a Jessie J obľubuje Anglicko. Dvojica sa dala dokopy len niekoľko mesiacov po rozdelení Channinga a jeho bývalej ženy Jenny Dewan. 

Jim Carrey

Jim Carrey a Ginger Gonzaga sa spoznali počas nakrúcania spoločného filmu, spolupracovali spolu i v seriáli, ktorý Jim režíroval a Ginger si zahrala jednu z hlavných postáv. Pár sa rozišiel po necelom roku strávenom spolu. Boli hereckí kolegovia, načo ich vzťah pravdepodobne i doplatil... Jim sa o Ginger vyjadril, že je neuveriteľným a úžasným človekom, no bez štipky talentu.

Tom DeLonge 

Po 18 rokoch manželstva ukončil bývalý člen skupiny Blink 182 svoj vzťah s Jennifer DeLonge. Ako hlavný dôvod uviedol, že majú nezlučiteľné rozdiely, ktoré im prekážajú v spoločnom živote. Zosobášili sa už po strednej škole a majú spolu dve deti, dcéru Avu Elizabeth a syna Jonasa Rocketa.

Jamie Foxx

Po šiestich rokoch sa v tajnosti rozišli i Jamie a Katie Holmes, svoj vzťah oficiálne ukončili v máji 2019. Čo bolo príčinou ich rozdelenia neuviedli a každý z partnerov sa vydal na svoju vlastnú cestu. 

Ben Affleck

Ben s Lindsay Shookus sa svoj vzťah rozhodli definitívne ukončiť už na druhý pokus. Príčinou bola vzdialenosť medzi partnermi, kvôli ktorej si uvedomili, že ich vzťah ďalej nefunguje. Napriek tomu, že už netvoria pár, ich láska bude údajne pretrvávať večne. Rozišli sa ešte pred tým, ako Ben odišiel na ďalšie liečenie, pre jeho pretrvávajúce problémy s alkoholom. 

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio