BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Raka čaká veľké rozhodnutie o partnerovi, pre Pannu je ideálna doba na dieťa. 2020 bude pre viacerých veľkým rokom!
zdroj: TASR

Raka čaká veľké rozhodnutie o partnerovi, pre Pannu je ideálna doba na dieťa. 2020 bude pre viacerých veľkým rokom!

Záver jednej dekády a príchod ďalšej. Niečo sa končí, lúčime sa s 10-kou, pretože sa začína niečo nové - oddnes začínajú dvadsiate roky! Staré vzťahy, spory a krivdy nechaj za sebou, prídu nové lásky, priateľstvá a príležitosti. Kto sa môže tešiť na úspešný nový rok?

Portál Metro vyspovedal najúspešnejšiu astrologičku súčasnosti - Jessicu Adams. Toto je jej hviezdna predpoveď na rok 2020.

Baran

Baran vďaka svojej ohnivej povahe má v sebe značnú túžbu presadiť sa, a to za každú cenu. V tomto smere bude preňho rok 2020 veľmi úspešný: môže totiž očakávať povýšenie v práci, získanie štipendia prípadne vplyvnú funkciu. Pozor ale na jeho vznetlivú povahu. Pokiaľ bude chcieť uspieť a napredovať, bude musieť svoj temperament ovládnuť a udržať všetko na profesionálnej úrovni.

Býk

Pre býka bude začiatok 20-tych rokov cestovateľský. Okrem cestovania sa však môže aj presťahovať, prípadne sa aktívne angažovať v cudzej krajine. Býk si rád dopraje všetko, čo mu spôsobuje potešenie, či ide o dobré jedlo, víno alebo iný pôžitok, pre ktorý má slabosť. Opatrne preto treba na cestách nakladať s rozpočtom. Inak napĺňanie jeho túžob môže mať následky.

Blíženci

V prvej polovici roka sa ľudia narodení v znamení Blížencov budú musieť mať na pozore. Toto znamenie totiž čaká zmena v oblasti finančného rozpočtu, ktorá môže mať čo dočinenia s daňovým priznaním. Okrem toho bude celý rok 2020 pre vrtkavých Blížencov atypický, pretože sa budú musieť sústrediť na budovanie svojej budúcnosti. To neznamená, že sa majú vyhýbať zmenám. Treba ale učiniť správne rozhodnutia, do čoho sa pustiť a na čom systematicky pracovať, nie chopiť sa každej príležitosti, ktorá sa naskytne.

Rak

Rak má empatiu v povahe a v zložitých i konfliktných situáciách máva skôr obranné reakcie, a preto je dôležité uvedomiť si skutočný dôvod partnerových pohnútok, najmä v tomto období. V priebehu januára totiž čaká Raka veľké rozhodnutie o jeho partnerovi. Je jedno, či pôjde o bývalého, súčasného, alebo potenciálneho - rozhodnutie bude trvalé. Držte sa plánov, pre ktoré sa rozhodnete.

Lev

V znamení zmien sa bude niesť nadchádzajúci rok najmä pre leva. Malo by však ísť o pozitívne zmeny, ako napríklad, skoncovanie s cigaretami, prípadne alkoholom, alebo inými závislosťami, či prechod na vegetariánsku stravu. Motivácia u nich vyvolá pocit spokojnosti s týmto pokrokom, ale pozor, aby narastajúca pýcha nezasiahla ich ciele.

Panna

Budúci rok je ideálnym časom na počatie dieťaťa, v prípade ľudí narodených v znamení Panny. Tento rok by totiž mal byť pre nich mimoriadne plodný. Pre pedantné znamenie, akým Panna určite je, to môže byť istým spôsobom zásah do ich každodenného úzkostlivo plánovaného programu. Dieťa by však mohlo toto znamenie trošku upokojiť, a ukázať mu svetlú budúcnosť.

Váhy

Svoju túžbu po harmónii pretavia Váhy do prostredia, v ktorom žijú. Svojej rodine a blízkym totiž budú chcieť vytvoriť blaho a pohodlie predovšetkým v ich domove. Zamerajú na zútulnenie svojho hniezdočka, na zmeny vedúce k zlepšeniu a zdokonaleniu obydlia, vrátane vymaľovania a renovácie. Do úvahy prichádza aj sťahovanie sa, prípadne investovanie do bytu na prenajímanie. V oblasti rodinného života sú očakávané aj ďalšie pozitívne zmeny, môže to byť napríklad urovnanie sporov a nadviazanie kontaktov.

Škorpión

Ľudia v znamení Škorpióna využijú svoj kreatívny potenciál a v tomto roku začnú stavať na svojej tvorivej stránke. Je pravdepodobné, že si založia blog, vlog, webovú stránku, začnú pracovať na vlastnej aplikácii, a písať knihu. Ale ako sa hovorí: "pomaly ďalej zájdeš." Škorpióni by si mali uvedomiť, že nedá sa všetko robiť naraz. Mohlo by to viesť k stavu vyhorenia.

Strelec

Pre toto znamenie je ideálny čas zamerať sa na dlhodobé ciele, ktoré môžu viesť k zvyšovaniu osobného bohatstva. Strelci by mali prehodnotiť financovanie svojho životného štýlu a tiež majetok. Na to bude vhodné obdobie v apríli. Možno tak zistia zbytočné výdavky, alebo nájdu spôsob, ako sa finančne zabezpečiť.

Kozorožec

Zmena vzhľadu je to, čo bude riešiť v roku 2020 Kozorožec. Ich vorkoholická povaha im nedovolí vydýchnuť a budú na sebe tvrdo pracovať. Navštívia preto rôznych odborníkov, ktorí im v tomto smere pomôžu - kaderníka, vizážistku, stylistku alebo dokonca aj chirurga. Výsledky budú stáť za to. Vyplatiť by sa určite mala aj práca na sebavedomí z predošlých rokov.

Vodnár

Znamenie vzdušného živlu je známe svojou spirituálnou povahou, avšak v nadchádzajúcom roku by malo na svojej duchovnej a vnútornej stránke pracovať o čosi intenzívnejšie. Hviezdy sú tomu, až do záveru roka, kedy do tohto znamenia vstúpi Jupiter, naklonené. Môže ísť jednak o náboženstvo, jednak o tarotové karty, kryštály, astrológiu. Bude to ale vyžadovať samotu, po ktorej môže Vodnár zatúžiť. U blízkych nájde v tomto smere podporu.

Ryby

Obnova starých a rozhádaných priateľstiev je heslom roka pre Ryby. Ľudia narodení v tomto znamení zažijú rozmach spoločenského života. Ich obľuba bude narastať a svoje okolie budú priťahovať viac, ako inokedy. Táto situácia sa môže vyplatiť pri budovaní kariéry, ale tiež počas štúdia. Tento čas je vhodné využiť na vytváraní nových kontaktov a známostí.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio