BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Je späť: Lámač dievčenských sŕdc hlási novinky! Fanúšičky skončili v slzách
zdroj: Youtube/Justin Bieber

Je späť: Lámač dievčenských sŕdc hlási novinky! Fanúšičky skončili v slzách

Kedysi bol miláčikom žien, dnes je už poslušný ženáč. Od posledného albumu Justina Biebera sa toho veľa zmenilo. Na jeho popularite mu to ale neubralo, ba práve naopak! Hneď v prvom dni láme rekordy.

Nový rok začal poriadne zhurta. 25-ročný spevák potešil fanúšikov hneď druhého januára, vydaním debutového singlu z nového očakávaného albumu. Na tvorbu kanadskej hviezdy sa pritom od posledného albumu čakalo niekoľko rokov: "Justin Bieber nevydal novú hudbu viac ako štyri roky a v prvý deň jeho návratu do (hudobného, pozn. red.) priemyslu, zlomil rekord ako umelec s najväčším počtom hitov číslo jeden v USA aj vo svete na iTunes v histórii," napísal do príspevku na Instagrame manažér speváka, Scooter Braun.

Bieber posledné roky predstavil pár spoluprác, kde sa v piesňach iných známych hviezd objavil ako hosť. Napriek jeho zníženej pracovnej aktivite zbieral aj naďalej ocenenia. Zostavovateľ najprestížnejšieho rebríčka piesní, Billboard ho vyhlásil na svojom udeľovaní cien ako TOP Social Artist za poslednú dekádu. Ide o ocenenie na základe voľby fanúšikov.

To však nie je všetko! Bieber okrem nového albumu ohlásil aj ďalšie novinky. Bude ním nadchádzajúce turné a dokumentárny seriál o zmenách v živote Justina Biebera. Podľa traileru priblíži fanúšikom svoj každodenný život, manželské spolužitie s modelkou Hailey Bieber aj svojich démonov, kvôli ktorým si prešiel ťažkým obdobím a vzal si prestávku od hudby.

Tieto novinky vyvolali nečakané reakcie od fanúšikov. Jednu z najvydarenejších zdieľal samotný spevák na svojej sociálnej sieti. Fanúšička sa vo videu dozvie o Bieberových plánoch v nadchádzajúcich sezónach a neubráni sa slzám.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio