BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Odhaľte tajomstvo ako si získať srdce a oddanosť muža
zdroj: instagram.com/ladyluxury

Odhaľte tajomstvo ako si získať srdce a oddanosť muža

Aby ste si mohli získať jeho oddanosť, musíte prestať so zlými spôsobmi, ktorými ho od seba iba odháňate!

Ak sa vám zdá, že muž, s ktorým sa stretávate už nejaký ten piatok, stále nie je do vás zamilovaný a postupne sa vzdiaľuje, musíte zmeniť svoje zaužívané správanie a prestať "tlačiť na pílu". Prinúťte ho, aby vás chcel ako nikdy predtým, no vyhnite sa týmto 3 chybným spôsobom ako na to! 

Chybná cesta #1 - Logická cesta

Počas diskusie síce obaja žiarite a máte veľa spoločného, urobíte na neho dojem a prinútite ho, aby si užíval vašu spoločnosť, ale môžte cítiť sklamanie, keď zistíte, že žiadnu chémiu medzi vami necíti. Bude sa síce tešiť z toho, že je s vami, ale nikdy nebude mať túžbu sa do vás zamilovať.

Chybná cesta #2 - Fyzická cesta

Napriek tomu, čo si veľa žien myslí, muži nie sú pripútaní sexom. Podľahli sme chybnej myšlienke, že žena, ktorá má rada sex a je „dobrá“ v posteli, je pre muža všetkým. Pravda je však taká, že nie je. Je to pre neho iba malá časť veľkého obrazu. Všetko, čo vám dá, je „kamarát s výhodami“, nie partner, ani priateľ, a ani manžel. Skončíte so zlomeným srdcom, pretože sa k nemu pripútate a on nebude chcieť nič „skutočné“.

Chybná cesta #3 - Duchovná cesta

Existuje veľa žien, ktoré si cenia ich duchovné presvedčenie a chcú byť s mužom, ktorý zdieľa svoje hodnoty, duchovné záujmy i odhodlanie. Pričom je také jednoduché si pomýliť priateľstvo, ktoré môže rásť medzi dvoma ľuďmi, ktorí sa zaujímajú o rovnaké veci a majú rovnaké hodnoty. A napriek tomu všetko, čo vám zostane - v tom najlepšom prípade - je hlboké priateľstvo. Všetkým povie, akú úžasnú ženu pozná, ale nebude snívať či túžiť po tom, aby vás držal v náručí.

Spojte sa srdcom

Ak chcete nájsť správny spôsob, ako si získať jeho oddanosť, spojte sa s ním srdcom. Zaslúžte si ho, pretože muži milujú emócie a túžia po žene, ktorá v nich prebudí city a zostáva pri tom sama sebou. Naučte sa vyjadrovať svoje pocity tak, že budete znieť autenticky. Ak sa budete cítiť dostatočne sebavedomo a nebude z vás cítiť strach či neistotu, oveľa ľahšie si získate jeho náklonnosť a lásku. V skutočnosti láska nemusí vyžadovať žiadnu "prácu". Zamilovať sa dá i bez námahy, stačí len niekoľko zmien vo vašej komunikácií a reči vášho tela. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio