BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Horoskop: Strelcovi sa skomplikuje situácia vo vzťahu, Býk bude v práci ako bez duše
zdroj: TASR

Horoskop: Strelcovi sa skomplikuje situácia vo vzťahu, Býk bude v práci ako bez duše

V spolupráci s astrologičkou Valikou vám prinášame horoskop na tento týždeň (06.01 - 12.01.2020).

Baran - tento týždeň ste plní optimizmu, energie a elánu, čo sa aj odzrkadľuje na vašich pracovných výkonoch, ale aj výsledkoch. To má, samozrejme, pozitívny dopad na vaše finančné ohodnotenie, ale aj na upevnenie si vašej pozície. Aj v osobnom živote cítite pohodu. Dokonca vo štvrtok máte silnú podporu nebeskej oblohy v oblasti citov a lásky. Iba v nedeľu si dávajte pozor, pretože hrozia zbytočné výmeny názorov,ktoré by mohli pokaziť a narušiť vašu celkovú pohodu.

Býk
- počas týchto dní budete na pracovisku ako telo bez duše. Nie ste schopní sa sústrediť na nič, a to sa, bohužiaľ, odzrkadľuje aj na vašich výkonoch a výsledkoch. K tomu všetkému sa pridá aj nedostatok finančných prostriedkov, ktoré potrebujete na pokrytie základných potrieb. Ešteže v osobnom živote je všetko v poriadku a vy sa nemusíte zaoberať ničím, čo by od vás vyžadovalo osobnú angažovanosť. Víkend využite hlavne na odpočinok a relax.

Blíženci
- od pondelka do stredy si budete musieť v zamestnaní vyhrnúť rukávy veľmi vysoko, pretože každý úspech si tvrdo "odmakáte". Našťastie to budete pozitívne cítiť na finančnom ohodnotení, ale ani štvrtok a piatok nebude jednoduchý. Pripravte sa na to, že budete musieť riešiť veľa prekážok a problémov. V súkromí je pokoj, ale v partnerskom spolužití sa snažte v priebehu štvrtka vyhnúť rozhovorom s vašimi partnermi v súvislosti s ich rodinou, pretože by mohli skončiť hádkou.

Rak
- prvé tri pracovné dni tohto týždňa sú pre vás v zamestnaní vynikajúce. Darí sa vám všetko zvládať presne podľa vašich predstáv. Vo štvrtok sa snažte vyhnúť dohodám a podpisovaniu dôležitých zmlúv. Piatok je už opäť pokojný a vy pokračujete v úspešnom zvládaní všetkých vašich povinností. Láska a city sú v poriadku, rodinné spolužitie taktiež, iba medzi vami a vašimi partnermi sa vo štvrtok nepúšťajte do otvorených konfrontácií. Vznikli by z toho zbytočné a nezmyselné hádky.

Lev - toto je ten ideálny čas na to, aby ste vaše plány a nápady pretavili aj do praxe. Takže neváhajte a predostrite ich vašim nadriadeným a kolegom. Môžete si byť istí, že sa stretnú s podporou, pretože zaručujú nie len vám, ale aj ostatným výborné finančné zisky. V pondelok a v utorok by ste mali prioritne riešiť lásku a city. Hviezdy vám v tejto oblasti vášho života prajú a podporujú vás. Cez víkend sa snažte doma neriešiť nič zásadné, pretože by ste nedosiahli nič, naopak, vytvorili by ste medzi vami a vašimi blízkymi zbytočné napätie a nervozitu.

Panna
- pondelok až streda budú dni, kedy si budete musieť na pracovisku ozaj siahnuť až na dno vašich síl a schopností. Ale bude to stáť za to, pretože za vašu námahu budete adekvátne finančne ohodnotení. No aj štvrtok a piatok si nebudete môcť oddýchnuť, pretože aj počas nich budete riešiť veľa problémov a prekážok. V partnerskom spolužití sa snažte vo štvrtok neriešiť nič, čo bude mať súvis s rodinou vašich polovičiek, pretože by z tejto "debaty," vznikli hádky a nedorozumenia medzi vami.

Váhy
- v zamestnaní sa počas týchto dní nebudete cítiť v pohode. Ste ako telo bez duše - nedokážete sa na nič sústrediť, a to má negatívny dopad na všetko, do čoho sa pustíte. A aby toho nebolo dosť, tak aj vo finančnej oblasti cítite nedostatok. Našťastie v osobnom živote, v rodinnom a partnerskom spolužití je všetko v úplnom poriadku, takže nadchádzajúci víkend budete môcť využiť na odpočinok, regeneráciu a celkový relax.

Škorpión
- na vašom, pracovisku sa budú počas týchto dní diať zmeny, ktoré vám nebudú vyhovovať a budete z nich v strese. Ak ste zvažovali, že vašim nadriadeným predostriete vaše nápady, plány a nové projekty, radšej si ich nechajte ešte istý čas iba pre seba, pretože by sa nestretli s pochopením a podporou, akú očakávate. Zamerajte vašu energiu na váš osobný život a partnerské spolužitie. V tejto oblasti vám hviezdy prajú. Iba v piatok pozor na možné menšie nedorozumenia medzi vami a vašimi blízkymi.

Strelec - vo vašom prípade bude v tieto dni na vašom pracovisku platiť príslovie - keď sa darí, tak sa darí. Nemáte problém zvládať aj tie najkomplikovanejšie úlohy, v kariére si vylepšujete vašu pozíciu a aj zo strany vašich nadriadených máte plnú podporu vo všetkom. No v osobnom živote, zvlášť v partnerskom spolužití to už nemáte také ružové. Naopak, dávajte pozor na všetky vaše reakcie a slová, ktoré budete smerovať k vašim polovičkám, pretože vážne hrozí, že by mohli mať doslova drtivý dopad na váš vzťah v podobe rozchodu, alebo dokonca aj rozvodu.

Kozorožec
- do utorka nemáte dobrú náladu, ale našťastie to nebude mať negatívny dopad na vaše dobré pracovné výsledky. Od stredy až do piatku ste už v pohode, čo bude mať ešte výraznejší pozitívny dopad na všetky vaše aktivity spojené s vašimi povinnosťami. V súkromí v priebehu týchto dní prežívate mimoriadnu spokojnosť a naplnenie v každej oblasti. Cítite lásku, naplnenie a spolupatričnosť s každým členom vašej rodiny. V partnerskom spolužití si užívate spoločné chvíle.

Vodnár
- v tomto týždni budete na pracovisku zažívať veľa nepríjemných situácií, ale napriek tomu ste úspešní a aj v kariére sa posúvate smerom nahor. V tejto oblasti sa bude dariť hlavne tým, ktorí pracujú v zahraničí, alebo spolupracujete zo zahraničím. V osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití prežívate v priebehu týchto dní pokoj a harmóniu. Vy, nezadaní, túžiaci po láske, máte príležitosť v stredu spoznať a stretnúť niekoho, s kým budete môcť začať budovať spoločný život.

Ryby
- v pondelok a v utorok budete v zamestnaní prežívať perné chvíle, ale napriek tomu vám to neuberie na vašej dobrej nálade a optimizme, čo je dobré, pretože od stredy až do piatku vám nebeská obloha bude nápomocná vo všetkom, čo bude mať pre vás pozitívny dopad v kariére, ale aj finančne. V rodinnom a v partnerskom spolužití prežívate príjemné chvíle, ktoré vás naplňujú spokojnosťou a pocitom pevného zázemia, preto by bolo fajn, ak by ste si pre vás a vašich partnerov na nadchádzajúci víkend naplánovali niečo romantické.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio