BEAUTY.sk BEAUTY.sk

2020 bude rokom veľkých comebackov: Tieto popové divy sa vracajú na scénu!
zdroj: Instagram/selenagomez

2020 bude rokom veľkých comebackov: Tieto popové divy sa vracajú na scénu!

Sú krásne, úspešné, populárne a tvrdo na sebe makajú. V nasledujúcich mesiacoch viacero populárnych osobností zo svetovej hudobnej scény chystá novinky. Na niektoré si fanúšikovia museli počkať niekoľko rokov, kým svoje diela vyšperkovali k dokonalosti. Toto ťa čaká v roku 2020!

Rihanna

Kráska z Barbadosu je snom nejedného muža, jej kvality však vedia oceniť aj ženy. Nie je to tak dávno, čo speváčkine krivky nabrali oblé tvary, no ona sa za ne vôbec nehanbí! Naopak. Vystavuje ich všade na obdiv, čím inšpirovala mnoho žien po celom svete a dodala im odvahu. A povedzme si pravdu, vyzerá výborne!

Posledný album vydala slávna diva ešte v roku 2016, a jej najnovší mal výjsť koncom minulého roka. Rihanna však svojich fanúšikov naťahuje dlhšie ako sa čakalo. Speváčka si z nich totiž poriadne vystrelila, keď na Instagram pridala príspevok s popisom: "Ja, ako tancujem na R9 a odmietam ho vydať." Zdá sa, že na novinky pod názvom R9, ktoré majú niesť prvky reggae štýlu si budú musieť ešte nejakú chvíľu počkať.

Dua Lipa

O mladej britke pochádzajúcej z kosovsko-albánskej rodiny sa v posledných mesiacoch rozprávalo skôr v súvislosti s jej novým frajerom. Randiť totižto začala s o štyri roky mladším modelom Anwarom Hadidom, známym najmä pre jeho o čosi slávnejšie sestry - Gigi a Bellu.

24-ročnú speváčku začali ľudia vnímať vďaka jej debutovému albumu z roku 2017 nazvanému jednoducho - Dua Lipa. Nový album sa bude volať Future Nostalgia a exoticky pôsobiaca umelkyňa už ponúkla aj ochutnávku v podobe pesničky, ktorá nie je tak úplne ako jej predošlá tvorba. Veď posúďte samy...

Adele

Poriadne dlhú prestávku si dala aj mamička sedemročného Angela, britská speváčka Adele. 31-ročná bacuľka má za sebou ťažké obdobie, ktoré sa podpísalo aj na jej výzore. Svet obleteli fotografie z dovolenky s jej kamarátmi spevákom Harrym Stylesom a komikom Jamesom Cordenom, na ktorých viditeľne pochudnutá speváčka nevyzerá veľmi dobre a fanúšikovia sa začínajú obávať o jej zdravie. 

Tak či onak, od jej posledného albumu ubehlo už päť rokov a médiá začínajú špekulovať, či sa na ňom budú nachádzať skladby aj o rozchode, prípadne o jej novom vzťahu s raperom menom Skepta. Podla magazínu Marie Claire by tam práve jedna nahrávka o bývalom vzťahu byť mala. Nemá byť však taká, akú by si človek pieseň o zlomenom srdci predstavil. Ako magazín uvádza, Adele v nej má spomínať na staré dobré časy, a to všetko v pozitívnom duchu.

Selena Gomez

O novinky ohľadom nového albumu sa niekdajšia Disney hviezdička čoraz častejšie delí so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach. Ako uviedla na svojom Instagrame, nemôže uveriť, že sa po piatich rokoch vracia s novou hudbou. Z nahrávok sa evidentne veľmi teší, pridala už niekoľko fotografií s vizuálom albumu a pustila sa už tiež do podpisovania. Niet divu, veď začiatok predaja bol ohlásený na 10.január.

27-ročná hviezdička toho v posledných rokoch prežila celkom dosť, počnúc transplantáciou obličky, ktorá jej zachránila život, cez psychické problémy spôsobené autoimunitným ochorením a definitívnym koncom jej dlhoročnej lásky k Justinovi Bieberovi. Práve o tejto uzavretej kapitole spieva kráska v jednej z predstavených noviniek nového albumu, v pesničke Lose you to love me, ktorá žne vo svete veľké úspechy.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio