BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prechádza peklom, napriek tomu pomáha: Chorá speváčka mala na záchranu Austrálie darovať poriadne mastnú sumu
zdroj: Instagram/selenagomez

Prechádza peklom, napriek tomu pomáha: Chorá speváčka mala na záchranu Austrálie darovať poriadne mastnú sumu

Situáciu v Austrálii už rieši celý svet. Do boja so živelnou katastrofou, ktorá si vyžiadala životy pol miliardy zvierat sú zapojené viaceré zbierky. Tie podporujú okrem širokej verejnosti aj niektoré svetoznáme celebrity. Medzi ne sa zaradila aj obľúbená americká speváčka Selena Gomez.

Na internete kolujú informácie o tom, že 27-ročná rodáčka z Texasu podporila zbierku mimoriadne štedrou čiastkou. Na škody spôsobené ohňom vraj mala darovať neuveriteľných päť miliónov dolárov! A to už je poriadna suma aj na celebritu svetového formátu. 

Populárna umelkyňa pritom sama zažíva posledné roky boj s rôznymi démonmi. V súvislosti so závažným ochorením - Lupusom, ktoré hviezdu trápi, podstúpila život zachraňujúcu operáciu obličiek. Navyše už roky zápasí s depresiou, takisto prameniacou zo spomínanej choroby. Selene to okrem toho nevychádza ani v osobnom živote. Za ostatné obdobie si prešla viacerými rozchodmi, pričom pripravovanom albume ukončila dôležitú kapitolu života - rozlúčila sa s prvou vážnou láskou k speváckemu kolegovi Justinovi Bieberovi.

Tieto okolnosti si uvedomujú aj fanúšikovia úspešnej krásky a patrične to ocenili na sociálnych sieťach. Množstvo z nich zdieľalo príspevky, kde speváčke skláňajú poklonu za to, že napriek vlastnému trápeniu nezostala ľahostajná.

Pomôcť sa snažia aj ďalšie svetové celebrity ako napríklad filmová predstaviteľka Harley Quinn - Margot Robbie, speváčky Kylie a Dannii Minogue, ale aj herečka Nicole Kidman a spevácka rebelka Pink, ktoré venovali na zbierku 500-tisíc amerických dolárov.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio