BEAUTY.sk BEAUTY.sk

FOTO: Fanúšikovia Adele sú zhrození: Boja sa o jej zdravie!
zdroj: TASR

FOTO: Fanúšikovia Adele sú zhrození: Boja sa o jej zdravie!

Zmenený výzor uznávanej speváčky Adele vyvolal v posledných dňoch znepokojenie. 31-ročná Britka totiž výrazne schudla. Svedčia o tom aktuálne fotografie z jej dovolenky, ktoré kolujú sociálnymi sieťami. Fanúšikovia kladú otázku: "Máme sa báť?"

Vyzerá nezdravo. Tak hovoria priaznivci svetovej superstar, ktorá práve dovolenkuje v Karibiku. Dni voľna si užíva po boku priateľov, speváka Harryho Stylesa a komika Jamesa Cordena. Veľký rozruch vyvolali fotografie Adele, podľa ktorých evidentne veľmi zhodila na váhe. 

Autorka hitu Skyfall si v posledných mesiacoch prešla ťažkým obdobím. Po pol ročnom odlúčení s manželom podala v septembri žiadosť o rozvod. S otcom jej 7-ročného syna sa vzdialili, keď sa stala svetoznámou hviezdou, zatiaľ čo on túžil po obyčajnom živote.

Za zmeneným speváčkiným výzorom tiež môže byť stres. Po piatich rokoch prestávky by svetlo sveta mal uzrieť jej nový album.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio