BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Kim Kardashian viacerým vyrazila dych, keď ukázala, čo sa skrýva v jej chladničke
zdroj: instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian viacerým vyrazila dych, keď ukázala, čo sa skrýva v jej chladničke

Zatiaľ čo chcela prostredníctvom instagramu oznámiť naskladnenie exkluzívnej kolekcie jej značky SKIMS, svoje publikom zaujala inak, ako očakávala...

U svojich sledovateľov na instagrame, kde ju sleduje vyše 156 miliónov ľudí, vzbudila nečakaný záujem pohľadom na takmer prázdnu chladničku, v ktorej sa okrem rôznych druhov mlieka a džbánu limonády nič iné nenachádzalo. Fanúšikovia sa čudovali a nevedeli si vysvetliť, prečo jej chladnička zíva prázdnotou, a tak sa Kim Kardashian rozhodla spraviť prehliadku jej ukrytej kuchyne a bohato zásobenej špajze. Vo videu odhalila, že okrem chladničky na mlieko a vodu, ich má v dome hneď niekoľko. Všetky výrobky skladuje v sklenených nádobách a vo svojej minimalistickej domácnosti sa snaží vyhnúť plastovému odpadu. V špajzy skrýva niekoľko druhov suchých potravín, ale napríklad i automat na výrobu zmrzliny, čerstvé ovocné šťavy a čerstvú vodu v skle. 

Pochválila sa i dobre zásobenou chladničkou, v ktorej skladujú všetky čerstvé ekologické produkty, ktoré pochádzajú z ich vlastných zásob. Na pozemku totiž pestujú svoje vlastné ovocie i zeleninu, a tak svojmu publiku vyvrátila komentáre neprajníkov, že jej štyri deti naozaj nepijú celé dni len mlieko a je o ne veľmi dobre postarané, pretože okrem spomínaného dostatku jedla sa v kuchyni nachádzal i vlastný personál, ktorý sa stará o apetít celej Kardashian-West rodinky. 

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio