BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Princ Harry šokuje: Chce sa vzdať role v kráľovskej rodine!
zdroj: TASR

Princ Harry šokuje: Chce sa vzdať role v kráľovskej rodine!

Svet je šokovaný, kráľovská rodina na nohách. Mladší vnuk britskej kráľovnej Alžbety II. sa so svojou manželkou chce osamostatniť! Takýto čin nemá v histórii obdobu a princ si je toho zrejme dobre vedomý. Svoje rozhodnutie neoznámil nijakému členovi rodiny.

Chce sa zbaviť kráľovských povinností! Princ Harry spoločne so svojou americkou manželkou Meghan oznámil, že chce odstúpiť z pozície vysoko postavených predstaviteľov kráľovskej rodiny. Manželia sa chcú venovať vlastným projektom a začať pracovať, aby sa stali finančne nezávislými.

Svoje rozhodnutie s nikým z členov rodiny nekonzultovali. Pre kráľovskú rodinu to preto bol o to väčší šok, keď manželia oznámili novinu prostredníctvom sociálnej siete. Na situáciu už reagovala aj babička známeho rebela, kráľovná Alžbeta II. Tá sa vyjadrila, že je z rozhodnutia veľmi sklamaná.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio