BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Ako z rozprávky: Prepísal príbeh známej Disney-ovky, aby požiadal priateľku o ruku
zdroj: Youtube/Lee Loechler

Ako z rozprávky: Prepísal príbeh známej Disney-ovky, aby požiadal priateľku o ruku

Keď sa rozprávka stane skutočnosťou... a to doslova! Hádam všetky romantičky túžili po živote rozprávkových princezien - nájsť rozprávkového princa, mať krásnu a nezabudnuteľnú svadbu a v neposlednom rade, žiť šťastne až do smrti. Toto si zrejme zapamätal aj autor filmov Lee Loechler. Svojej detskej láske pripravil dokonalé zásnuby.

Existuje lepšia príležitosť, ako zužitkovať svoje schopnosti? Američan z Massachusetts prerobil rozprávku o Šípkovej Ruženke tak, aby v závere požiadal svoju partnerku Sthuthi David o ruku. Na príbehu z roku 1959 pracovali spoločne s ilustrátorom pol roka a celý ten čas sa filmmakerovi podarilo tento špeciálny projekt udržať v tajnosti.

Napokon, keď bolo všetko pripravené, vzal Lee svoju priateľku do kina, pričom sa usadili hneď do prvých radov tak, aby si ich rodina mohla posadať za nich a mladá lekárka by stále netušila, čo sa na ňu chystá. V poslednej scéne sa postava princeznej viditeľne zmenila, čo si podľa prekvapeného výrazu všimla aj samotná Sthuthi, princ zase nápadne pripomínal nádejného ženícha.

Obľúbená rozprávka mladej ženy skončila inak, ako si to z minulosti pamätala. Keď princ Šípkovú Ruženku zobudil, vytasil zásnubný prsteň, ktorý potom efektne hodil do rúk Lee-ho. Vtedy už bolo všetko jasné: mladý muž pokľakol a budúce nevesta v nemom úžase súhlasila. Zazvonil zvonec a rozprávky je koniec.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio