BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Nejednej fanúšičke zostali oči pre plač: Majk Spirit oznámil veľké rozhodnutie!
zdroj: TASR

Nejednej fanúšičke zostali oči pre plač: Majk Spirit oznámil veľké rozhodnutie!

Charizmatický spevák, ktorý je idolom množstva žien sa rozhodol pre rázny životný krok. 35-ročný reper na svojej sociálnej sieti ohlásil, že už nemá priateľku.

Ich snom je koniec! Nejedna fanúšička po tejto správe zaplače. Obľúbený a sexi spevák Majk Spirit oznámil zásnuby so svojou priateľkou! Kráska ukrajinského pôvodu povedala svoje áno známemu slovenskému fešákovi na romantickej dovolenke v jednom z najluxusnejších rezortov Thajska. Bude to znamenať koniec platonickým láskam voči sympatickému Bratislavčanovi?

Fotografiu z nezabudnuteľnej večere, na ktorej sa Majk odhodlal svoju partnerku požiadať o ruku uverejnil samotný reper na svojom instagramovom účte. To že je zadaný pritom priznal iba minulý rok v apríli. So svojou budúcou manželkou teda netvorí pár ani celý rok. Umelec známy svojou skladbou Ženy treba ľúbiť napriek tomu usúdil, že po boku atraktívnej brunetky chce kráčať, až kým ich smrť nerozdelí a budúcu pani Dušičkovú prekvapil prenádherným blýskavým prsteňom.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio