Beauty.sk Beauty.sk

Prišla, videla, zvíťazila: Debutantka Plesu v opere kráľovnou!
zdroj: TASR

Prišla, videla, zvíťazila: Debutantka Plesu v opere kráľovnou!

Ples v opere každodoročne otvára plesovú sezónu. Inak tomu nebolo ani teraz. Spoločenská akcia roka sa konala 11. januára v historickej budove SND. Sezóna 2020 sa tak aj pre bežných smrteľníkov môže začať!

Každý, kto niečo znamená. Týmito slovami sa často opisuje zoznam pozvaných hostí, ktorí majú tú česť a môžu sa honosnej akcie zúčastniť. Podmienkou je, okrem príspevku na charitu v minimálnej hodnote 500 eur, tiež zodpovedajúca garderóba. A to už niečo stojí!

Práve Ples v opere totižto býva promenádou toho najlepšieho, čo (predovšetkým) na slovenskej dizajnérskej scéne máme. Koniec koncov, ide o mimoriadne prestížnu udalosť a najmä dámy predvádzajú to najlepšie, čo vedia. Preto býva táto akcia zdrojom inšpirácie aj pre nezúčastnené ženy.

Bude to chlapček?

Ideálnym príkladom toho je bývala tanečnica Ivana Gáborík. Bál 2020 bol pre ňu premiérovým a je vidieť, že sa naň patrične pripravila. Nádherné, dokonalo padnúce šaty bielej farby perfektne obopínali postavu budúcej mamičky, ktorá s noblesou predvádzala tehotenské bruško. 

Róba vykladaná korálikmi bola navrhnutá ako svadobné šaty, pôsobí romanticky a zároveň jemne vyzývavo, vďaka hlbokému výstrihu. Šaty pochádzajúce z dielne Atelieru Pronovias zdobia tiež na jednom ramene okrasné lístky a pomerne dlhá vlečka. 

Nezaostávala ani Ivanina vizáž. Vlasy stiahnuté do elegantného uzla s jemným make-upom 33-ročnej modelke nesmierne svedčali a skvelo zapasovali ku zvolenej róbe. Ivane teda tehotenstvo veľmi pristane a viete ako sa hovorí: dievčatko vraj uberá mame na kráse. A to teda prípad Gáboríkovcov nie je! Manželia ale pohlavie dieťatka zatiaľ nechcú prezradiť, zvedavci si teda budú musieť ešte nejakú tú chvíľu počkať.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Fun rádio