BEAUTY.sk BEAUTY.sk

4 najžiadanejšie znamenia, po ktorých muži bažia: Nájdete sa medzi nimi?
zdroj: instagram.com/fashion4perfection

4 najžiadanejšie znamenia, po ktorých muži bažia: Nájdete sa medzi nimi?

Ženy narodené v týchto štyroch znameniach to majú v láska o poznanie jednoduchšie, pretože poznajú tajomstvo ako na mužov. Súhlasíte?

Škorpiónka

Mohla by napísať knihu o tom, ako zaujať muža! Vie presne, ako má rozprávať, ako pozerať či chodiť, tak, aby muža fascinovala. Keď stretne vysneného muža, ktorý ju zaujal, vie, ako ho zaujať, ešte predtým, ako sa stihne rozhliadnuť. A on nemá najmenší dôvod odolať. Nemá rada nudných partnerov, preto kamkoľvek pôjde, rada cestuje prvou triedou a mužovi nezostáva iné, ako platiť a usmievať sa. Rada šokuje tým, ako zaobchádza s peniazmi, preto je dobré ich pred ňou nespomínať, ak o všetky nechcete prísť. Má veľa energie a rada veľa pracuje a baví sa. Lásku berie vážne, má vášeň pre život a dokáže byť oddaným milencom, ktorý vás ochráni pred ostatnými a bude za vás vždy bojovať! Neustupujte a nevzdávajte sa, inak sa jej energia obráti proti vám! 

Blíženci

Mužovi je schopná nahradiť celý hárem žien. Desať rôznych žien nedokáže konkurovať jej technike! Je schopná upútať každého, pretože je úžasným spoločníkom, vtipná i očarujúca. Okrem toho je i pozorná poslucháčka, ktorá so záujmom vypočuje všetky problémy. Zdôverte sa jej s obavami, túžbami, zámermi a ona vám na všetko podá odpoveď. Rada nadväzuje nové priateľstvá, no nemá záujem o dlhé priateľstvo. Všetkým priateľom sa zdá byť veľmi milá a srdečná, no ona sa nerada k niekomu priputáva. Neustále hľadá nové východiská, je pripravená ísť kamkoľvek, bez zváženia kladov a záporov a často je schopná robiť dôležité životné rozhodnutia, rovnako rýchlo a bez premýšľania. Je závislá od nových vecí, ktoré sú pre ňu zaujímavé a fascinujúce. Je pre ňu náročné obmedziť sa na jednu emóciu, jedného partnera či jedno zamestnanie. Nesnažte sa ju držať v zavretej klietke! Vo vzťahoch však miluje "bez srdca", no pre mužov je očarujúca a stelesňuje ženú, ako má byť!

Lev

Pôsobí ako šperk vo výklade, ktorý všetci okoloidúci obdivujú. Cíti sa neustále ako hviezda, ktorá čaká na obdiv svojho publika. V živote svojho partnera potrebuje zaujať miesto, ktoré nie je len jedinečné, ale i to najdôležitejšie. Pre ňu však neplatí to isté, potrebuje slobodu a vzťah bez obmedzení. Ženy v znamení leva sú najslávnejšie lovkyne. Hoci miluje ľudí, je sebecká, netrpezlivá, nepredvídateľná a atraktívna. Jej emócie sú často len povrchné, často je zamilovaná, no len ťažko dokáže aj milovať. Je oddaná tým, ktorí ju milujú, no ak jej pripútanosť zmizne, odíde. Často je súčasťou milostného trojuholníka, no s dvoma mužmi. Je šťastná len ak je v centre pozornosti. Často hrá úlohu tragickej hrdinky, čo predstavuje jej spôsob, ktorým chce niečo dosiahnuť. Býva sklamaná, lebo miluje nesprávnu osobu alebo má vysoké nároky. Ak sa na muža usmeje, ešte to nemusí znamenať, že sa jej páči, neustále potrebuje obdiv a flirtuje, kým ho nedostane. Muž, ktorý sa o ňu zaujíma, by sa mal naučiť žiť podľa jej pravidiel! 

Vodnár

Má vysoké požiadavky a od svojho milenca vyžaduje, aby s ňou zaobchádzal s patričnou úctou. Nerada sa niekam ponáhľa, ak očakávate, že po prvom rande skončíte v posteli, radšej to na ňu neskúšajte, nebude to fungovať. Musíte jej dokázať, že ju nepovažujete za dievča na jednu noc. Miluje večierky a v spoločnosti sa cíti skvele. Vo vzťahu je otvorená, pretože nevie klamať, a ak niekoho miluje, otvorí mu aj svoje srdce. Aj keď je zábavná, očarujúca a vynaliezavá, niekedy môže byť i tvrdohlavá. Miluje komplimenty, je nezvyčajne elegantná a vytrvalá. Rada veľa míňa, potrpí si na extravagantnom pohodlí a nemá rada ľudí, ktorí vidia len peniaze, považuje ich za šialených. Ich jediný zmysel vidí v tom, že si za ne môže niečo kúpiť. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio