BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Táto svadobná vychytávka už nie je len rozmarom influenceriek: Hitom sezóny bude táto obuv!
zdroj: https://www.instagram.com/p/BwH5Cp-BSjm/

Táto svadobná vychytávka už nie je len rozmarom influenceriek: Hitom sezóny bude táto obuv!

Krásna sťa princezná. Taká chce byť každá nevesta vo svoj veľký deň. Pre krásu sa ale trpí a s napasovaným korzetom na ultra obtiahnutých šatách, v ktorých sa nevesta ledva nadýchne si hostinu zrejme veľmi neužije. Rovnako sú na tom topánky. Lodičky na 12-centimetrovom opätku síce vyzerajú famózne, no od pohodlnej tanečnej obuvi majú ďaleko. Uvedomil si to aj známy výrobca tenisiek, ktorý vytvoril špeciálnu radu pre nevesty.

Tieto svadobné topánky budete milovať! Reč je o slávnych plátenkách Converse, ktoré vytvorili novú radu obuvi na sobáš. Svadobný sortiment obsahuje rôzny typy, farby a materiály - jedny sú tradičnejšie pre konzervatívnejšie nevesty, iné zas smelé a odvážne - nízke biele conversky, či ružové trblietavé s vyššou sárou. 

Spoločnosť Converse ponúka produkty rovnako aj pre ženíchov. Tí majú taktiež na výber z rôznych prevedení, napríklad čiernu klasiku, alebo s nášivkou v tvare ruže. Navyše, pre náročnejších je v ponuke firmy aj možnosť personalizovať si topánky podľa vlastného gusta.

Tento trend vrcholí v posledných rokoch najmä medzi instagramovými hviezdičkami, ktoré tento nápad spropagovali. Obľube sa teší aj medzi známymi Slovenkami. Jednou z tých, ktoré sa rozhodli si svoju svadobnú hostinu naplno užiť bola aj samozvaná kráľovná Instagramu - Zuzana Plačková. Tá sa vydávala v cukríkovo rúžovej róbe, ku ktorej dokombinovala aj obľúbené tenisky.

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio