BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Odhalené krivky na Critics' Choice Awards: 23-ročná herečka sa rozhodne nemá za čo hanbiť!
zdroj: Instagram/zendaya

Odhalené krivky na Critics' Choice Awards: 23-ročná herečka sa rozhodne nemá za čo hanbiť!

Ani oblečená ani nahá. V tomto hesle sa niesol odev mladej hollywoodskej herečky a fashion divy Zendaye. Tá sa napriek mladému veku pravidelne objavuje v rebríčkoch najlepšie oblečených celebrít.

Ako z inej galaxie! Speváčka a herečka, ktorej popularita začala už ako detskej hviezde na Disney Channel zvolila nevšedný futuristický look. Na víkendovom oceňovaní pútala pozornosť v cyklamenovom tope, respektíve korzete, ktorý verne kopíroval krivky krásnej Zendaye. 

23-ročná rodáčka z kalifornského Oaklandu je známa najmä z filmov Spiderman a Najväčší showman. Na červenom koberci si ju zase milovníci módy spájajú s avantgardným štýlom, ktorému zostáva verná. Tomu zodpovedá aj najnovší oufit, ktorý pochádza z dielne Toma Forda, konkrétne z aktuálnej kolekcie Ready-to-Wear pre sezónu jar 2020.

Zandaya pritom nie je prvou celebritnou dámou, ktorá si zaujímavý komplet obliekla. V tope tvaru odtlačku hrude sa už objavila aj herečka Gwyneth Paltrow. Tá v outfite za 15-tisíc dolárov pózovala na titulke módneho magazínu Harper's Bazaar. 

Zendayu odborníci zo sveta módy nezaradili do rebríčka najštýlovejších žien sveta za uplynulý rok, do ktorého v predošlých obdobiach patrila. Podľa všetkého bude herečka so znamenitým vkusom chcieť túto bilanciu v tomto roku zmeniť.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio