BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Nechutné video influencerov opakujú fanúšikovia! Bude z toho nová výzva?
zdroj: Instagram/brentrivera

Nechutné video influencerov opakujú fanúšikovia! Bude z toho nová výzva?

Staršej a strednej generácii nič nehovoria, pre mladých sú dôležitou súčasťou každodenného života. Mládež od takzvaných influencerov čerpá informácie, odporúčania, skúsenosti, rady, tipy a triky, trendy a v neposlednom rade inšpiráciu. Hviezdy sociálnych sietí sú akýmsi ich vzorom so svojimi kladmi aj zápormi, no len málo z nich si uvedomuje obrovskú zodpovednosť, ktorú týmto statusom nadobudli.

Zdá sa, že táto skutočnosť ušla dvom obľúbeným americkým instagramerom. Brent Rivera a Juanpa Zurita majú na spomínanej platforme množstvo fanúšikov, ktorých už rátajú v miliónoch! Zameriavajú sa najmä na komediálne videá, ktorými bavia svojich sledovateľov.

A tak sa stalo aj koncom minulého týždňa, keď 22-ročný Brent uverejnil na Instagrame video s popisom "Keď nie je žiadna miska na cereálie." Nechutné zábery zožali veľký úspech, doteraz majú na sociálnej sieti viac ako 4,3 milión zhliadnutí. Video zachytáva bizarnú situáciu: jeden chlapec nalieva druhému do úst mlieko a zasypáva ho cereáliami. Jeho ústa slúžia v podstate ako miska, lyžicou načrie do kamarátových úst nabrie si za poriadne sústo.

Reakcia fanúšikov na seba nenechala dlho čakať. Presne rovnaký scenár zopakovalo na videu aj malé dievčatko so svojim kamarátom, pričom v kuchyni narobili poriadny neporiadok. Výzvou toto počínanie už nazval ďalší influencer Bretman Rock. O "cereálny challenge," ako ho nazval, sa pokúsil so svojou sestrou.

Najnovšie z kategórie: Bizár

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio