Beauty.sk Beauty.sk

Influencerka vyzýva na pomoc Austrálii tým, že každému prispievateľovi pošle holé fotky. Za deň vyzbierala neuveriteľnú čiastku!
zdroj: Instagram/kaylenward_offical_

Influencerka vyzýva na pomoc Austrálii tým, že každému prispievateľovi pošle holé fotky. Za deň vyzbierala neuveriteľnú čiastku!

Sociálne siete sú silným nástrojom, ktorý môže veľmi ublížiť, ale naopak, môže poslúžiť aj na dobrú vec. To si uvedomila aj instagramová modelka Kaylen Ward, ktorá sa rozhodla pomôcť v boji proti austrálskym požiarom svojou troškou.

Využíva svoj vplyv na dobrú vec! Modelka naplno zužitkovala svoje možnosti tým, že svojim fanúšikom ponúkla svoje nahé fotografie v prípade, že prispejú akejkoľvek organizácii a zbierke na pomoc v boji proti ohňom, ktoré zachvátili Austráliu. Minimálna suma, ktorou musia ľudia prispieť je 10 dolárov. Takýmto spôsobom sa jej za jeden deň podarilo vyzbierať už neuveriteľných 100-tisíc dolárov!

Modelka fotky predávala už aj v minulosti, preto dúfa, že jej pravidelní zákazníci túto výzvu využijú a pomôžu, keďže sa jedná o mimoriadne dôležitú vec.

Kaylen zmobilizovali fotografie na internete zobrazujúce zničené domovy nielen ľudí, ale aj zvierat. Po vyhlásení Američanku zaplavili správy od stoviek ľudí, ktorí sa do darcovstva vďaka jej prísľubu zapojili. Ako uviedla, do projektu sa zapojil aj napríklad človek, ktorý jej poslal "5 000 dolárov, takže posielam 50 obrázkov a videí."

Navzdory dobročinnému charakteru jej konania sa našli aj ľudia šíriaci jej nahé fotografie aj medzi fanúšikov, ktorým sa poslať príspevok nechcelo. Týmto prispievateľom Kaylen odkázala iba: "Úprimne, ste chorí a zničíte to všetkým."

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Bizár

Pozri viac

Fun rádio