Beauty.sk Beauty.sk

Ide mu len o sex alebo aj o vzťah? Odhaľte, aký je jeho zámer
zdroj: instagram.com/coupleskw

Ide mu len o sex alebo aj o vzťah? Odhaľte, aký je jeho zámer

Začali ste sa randiť s niekým novým a uvažujete či muž, s ktorým sa stretávate, hľadá to isté, čo vy?

I keď sa možno vyhýbate otázkam o vašom aktuálnom stave randenia, existuje niekoľko indícií, ktoré môžete hľadať už v začiatkoch randenia a ktoré vám pomôžu zistiť či chce byť vaším priateľom. 

1. Prenasleduje vás 

Nie je nič zlé na tom, že žena opätuje záujem o muža tým, že mu občas zavolá alebo pošle SMS správu. Žena by však nikdy nemala byť tou, ktorá iniciuje všetok kontakt. Keď má muž skutočne záujem byť s vami, ukáže vám to. Nemusíte sa pýtať sami seba: „Chce so mnou byť?“. Nemusíte sa pýtať, kde je alebo aký je váš stav, pretože jeho činy sa zhodujú s jeho slovami. Namiesto toho budete cítiť, že sa o vás zaujíma, pretože sa vám každý deň ozýva a túži po tom, aby komunikácia pokračovala.

2. Je dôsledný

Je konzistentný vo svojej komunikácii a dostupnosti alebo vám sporadicky posiela text „Hej, čo sa deje“? Ak má vážny záujem, bude udržiavať kontakt a uistí sa, že sa o vás dozvedel čo najviac. Využije každú príležitosť, aby sa s vami rozprával prostredníctvom textovej správy, telefónu alebo osobne. Pretože túži byť blízko vás. Počas obedňajšej prestávky na obed alebo telefonického hovoru dostanete od neho textovú správu, rovnako vám oznámi, keď sa vráti z práce domov.

3. Vie, čo chce

Keď stretnete muža, ktorý presne vie, čo chce a nebojí sa za tým ísť, bude mať jasný úmysel a bude chcieť zvýšiť množstvo času, ktorý s vami trávi. Namiesto toho, aby za vami chodil raz za týždeň, bude sa chcieť stretávať častejšie a na dlhšiu dobu. Bude iniciovať, aby ste spolu trávili čo najviac času a rýchlo prejde od randenia až po vzťah.

4. Je ochotný spomaliť

Hranice sú najlepším spôsobom, ako otestovať úmysly človeka a zistiť či sa chce zaviazať. Ak človek, s ktorým sa stretávate, rešpektuje hranice, ktoré ste stanovili a stále vás kontaktuje, znamená to, že sa o vás skutočne zaujíma a chce zistiť či má vzťah potenciál. Chlap, ktorý sa vám páči a vyhovie aj vašim požiadavkám, znamená to, že s vami chce byť.

5. Otvorí sa vám 

Tento bod by mohol byť ten najdôležitejší, je to vlastne psychologické znamenie, ktoré znamená, že vás má rád. Muž, ktorý nie je pripravený na vzťah, vyhne sa zdieľaniu zraniteľných informácií zo strachu z ublíženia alebo odmietnutia. Muž, ktorý má záujem, bude vás chcieť pozvať do svojho sveta a podeliť sa o veci, ktoré miluje, obáva sa a po čom túži, pretože chce, aby ste boli súčasťou jeho sveta. 

6. Má spoločné plány

Ďalším znakom, že chce niečo vážne, je to, že plánuje spoločné aktivity. Počas týždňa sa zaradí do vášho programu, aby sa ubezpečil, že vás uvidí. A urobí tak v predstihu, pretože vie, že ak to neurobí, je pravdepodobné, že by ste mohli ísť na rande s niekým iným. Môže vás dokonca zahrnúť do svojich existujúcich plánov s ostatnými, ak to znamená, že s vami strávi viac času.

7. Vzťah je pokojný

V neposlednom rade tento vzťah prechádza pokojne. Keď stretnete muža, ktorý to myslí vážne, zistíte, že vzťah je zrazu "jednoduchý". Neexistujú žiadne nepríjemné medzery, kedy neustále premýšľate či ste na tej istej vlne alebo nie, ale môžete cítiť a vidieť, že sa o vás skutočne zaujíma. Jeho slová a jeho činy sa spoja a vo svojom vnútri budete cítiť, že je dobrý výber. Ľahkosť vzťahu je číslo jedna, ako viete, že niečo je pre vás dobré.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Fun rádio