BEAUTY.sk BEAUTY.sk

8 vecí, ktoré ste si pri sledovaní seriálu Priatelia nikdy nevšimli
zdroj: http://www.comedycentral.co.uk/

8 vecí, ktoré ste si pri sledovaní seriálu Priatelia nikdy nevšimli

Napriek tomu, že od vysielania seriálu Priatelia ubehlo už 13 rokov, väčšinu z nás nikdy neomrzí a púšťame si ho stále dokola. No aj najväčším fanúšikom mohlo újsť pár malých detailov.

1. Monica bola pri natáčaní poslednej časti tehotná

Keď otehotnela predstaviteľka Phoebe scenáristi sa rozhodli zakomponovať jej tehotenstvo do deja seriálu. To však bolo omnoho ťažšie, keď otehotnela predstaviteľka Monicy. Ona a Chandler nemohli mať deti, preto si adoptovali dvojičky. Aby herečka skryla tehotenské bruško nosila voľné oblečenie, no napriek tomu ho môžeme v niektorých častiach vidieť. 

comedycentral.co.uk

2. Nezvyčajný uhol kamery 

V časti, keď sa Chandler pokúšal otvoriť Monicinu tajnú miestnosť, sa divákom naskytla jedinečná príležitosť. Prvýkrát bola zachytená aj štvrtá stena bytu. Bol to unikátny pohľad na miesto odkiaľ sa nakrúca väčšina scén. 

comedycentral.co.uk

3. Joeyho agentka Ester bola sestrička v nemocnici

Pamätáte si Joeyho agentku Ester? Herečka, ktorá ju stvárnila si zahrala aj sestričku v časti, keď sa Rossovi narodil jeho syn Ben. 

comedycentral.co.uk

comedycentral.co.uk

4. Ross mal narodeniny dvakrát

Kým všetci ostatní starli, Ross nezostarol celé 3 série. Zmienil sa, že má 29 rokov v 3.,4. a v 5. sérii. Navyše, doktor Geller bol narodený v decembri. O pár rokov neskôr narodeniny oslavoval 18. októbra. Možno to bola sila Unagi. 

comedycentral.co.uk

5. Tvorcovia raz zmenili v titulkoch mená všetkých hercov

V prvej časti 6. série každému v titulkoch pridali priezvisko Arquette. Tým chceli tvorcovia popriať šťastnému páru. Courtney Cox (Monica) sa vydala a zmenila si meno na Courtney Cox Arquette.

comedycentral.co.uk

6. Odkazy na prepisovacej tabuľke u Joeyho 

Naprieč všetkými sériami sme si na tabuli mohli všimnúť množstvo vtipných odkazov. Napríklad, keď Chandler konečne začal verejne randiť s Monicou sa v srdiečku nachádzali ich iniciály. 

comedycentral.co.uk

7. Zázračné kuchynské okno

Každý si všimol okno v Monicinom byte, no pár bystrým fanúšikom neuniklo ako sa menil výhľad z tohto magického kuchynského okna. 

7a
comedycentral.co.uk

comedycentral.co.uk

8. Monica v prvej časti predstavila Rachel všetkým vrátane Chandlera, s ktorým sa už poznali

Keď Rachel utiekla od oltára a vbehla do slávnej kaviarne, stretla Monicu. Tá ju predstavila Joeymu, Phoebe a Chandlerovi. O pár epizód neskôr však zistili, že sa poznali  z vysokej.

8a
comedycentral.co.uk

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio