BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Youtuberka Nikkie Tutorials odhalila svoje najväčšie tajomstvo, donútil ju k tomu vydierač
zdroj: instagram.com/nikkietutorials

Youtuberka Nikkie Tutorials odhalila svoje najväčšie tajomstvo, donútil ju k tomu vydierač

Známu vizážistku sleduje roky na sociálnych sieťach milióny fanúšikov. Sympatické žieňa prekvapuje ľudí schopnosťou zmeniť sa na nepoznanie. Dievčatám poskytuje návody, ako sa zo sivej myšky premeniť na kráľovnú make-upu. Tentoraz však zaskočila fanúšikov úprimným priznaním. Jej premeny totiž boli oveľa väčšie, ako si všetci mysleli.

Vyšla s pravdou von! Beauty influencerka Nikkie de Jager omráčila svojich fanúšikov zarážajúcim priznaním. Vo videu plnom emócii 25-ročná blondínka pôvodom z Holandska priznala, že je transgender, a teda sa nenarodila ako žena, ale ako muž.

To, že sa narodila v nesprávnom tele si uvedomovala odmalička. Už ako malé dieťa sa identifikovala ako žena, s podporou svojich rodičov si od šiestich rokov nechávala narásť vlasy, o rok, či dva neskôr nosila už výhradne ženské šaty. Hormonálnu liečbu podstupovala od 14-tich rokov a v 19-tke už bola "kompletne transformovaná."

Podľa jej slov ju k tomuto kroku prinútil vydierač, ktorý chcel jej príbeh medializovať. Napriek tomu, že informáciu zverejnila pod nátlakom, je rada za to, že sa tak stalo. Ako vo videu uviedla, uľavilo sa jej, že pravda vyšla na povrch.

Sledovatelia jednej z najvplyvnejších youtuberiek z oblasti krásy zostali z tejto správy ohúrení. Väčšina sa zhodla na tom, že si za celé roky nič nevšimla, iní priznali, že videli istú odlišnosť, no nikdy si ju nespojili s možnosťou, že je transgender: "Mne občas bola divná jej stavba tela... Ale tak existujú aj ženy, čo majú viac mužských hormónov... A okrem toho mi tomu nič iné neprišlo divné," napísala jedna z fanúšičiek na Facebooku.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio