Beauty.sk Beauty.sk

Horoskop: Panny spoznajú životného partnera, Blížencom sa má dariť v lotérii
zdroj: Harry Potter a Kameň mudrcov

Horoskop: Panny spoznajú životného partnera, Blížencom sa má dariť v lotérii

V spolupráci s astrologičkou Valikou vám prinášame horoskop na tento týždeň (20.01 - 27.01.2020).

24.1. - NOV v znamení Vodnára o 22:45. S vašimi túžbami, želaniami, či snami požiadajte o pomoc Lunu.

Baran
- v priebehu tohto týždňa budú vaši spolupracovníci trochu v pomykove zo spôsobu, akým sa budete snažiť riešiť všetky vaše pracovné povinnosti, čo vám dajú aj otvorene najavo, ale nedajte sa tým zmiasť. Vašimi dobrými výsledkami ich presvedčíte, že spôsob, ktorý ste zvolili je správny. V súkromí sa snažte počas víkendu naplánovať taký program, do ktorého sa budú môcť zapojiť všetci vaši rodinní príslušníci. Hviezdy vám totiž prajú vo všetkom, čo sa týka rodiny.

Býk
- v pondelok a v utorok sa vám bude na pracovisku dariť vo všetkom do čoho sa pustíte. Takto využite najlepšie, ako dokážete, pretože od stredy do piatku sa situácia otočí a nech sa budete snažiť ako najviac viete, nepôjde to. K tomu všetkému budete musieť riešiť aj nepríjemné zmeny v rámci vášho zamestnania. V osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití je počas týchto dní pokoj okrem soboty. Je pravdepodobné, že sa nevyhnete menším výmenám názorov.

Blíženci
- v zamestnaní sa v tomto týždni pracovne potrápite, ale našťastie to nebude mať negatívny dopad na vaše financie. Naopak, budete v tejto oblasti spokojní. Peniaze budete môcť získať aj podaním nejakej lotérie. V súkromí nebeská obloha praje hlavne nezadaným, ktorí túžia po láske. Dokonca budú mať možnosť vybrať si z viacerých záujemcov, preto sa treba snažiť nepodliehať eufórii, ale rozumne si vybrať. Ide o budúceho seriózneho partnera.

Rak
- máte pred sebou vynikajúci pracovný týždeň, počas ktorého sa môžete bez obáv uchádzať o zvýšenie platu, alebo lepšie pracovné zaradenie. Nebeskú oblohu máte na vašej strane aj v prípade, že ste sa rozhodli začať podnikať, alebo zmeniť zamestnanie. Rovnako aj vo vašom osobnom živote môžete v priebehu týchto dní očakávať len príjemné zážitky v kruhu vašej rodiny, alebo v súkromí iba s vašimi partnermi. Preto je len na vás , ako sa rozhodnete tráviť aj nadchádzajúci víkend.

Lev - v tieto dni sa nebudete cítiť mentálne, ale ani fyzicky v pohode, ale nebude to mať negatívny dopad na vaše pracovné výkony a výsledky. Tie sa pozitívne odzrkadlia aj na vašej pracovnej pozícii, ktorú si mierne vylepšíte. V partnerskom spolužití si dávajte pozor na vaše reakcie smerom k vašim polovičkám hneď v pondelok, pretože hrozia ostré výmeny názorov. Ak sa vám to podarí, zvyšok týždňa prežijete v pokojnej atmosfére a vzájomnom porozumení.

Panna
- v tento pracovný týždeň si ozaj poriadne "zamakáte" ale vám to nevadí. Skôr naopak, pretože ste radi, ak je okolo vás všetko v pohybe. Ešte viac vás bude motivovať to, že za vašu vynaloženú námahu budete veľmi dobre finančne ohodnotení. Dokonca máte možnosť prilepšiť si v tejto oblasti aj prípadnou výhrou v lotérií. Nezadaní, túžiaci po láske a vzťahu, majú v priebehu týchto dní príležitosť spoznať niekoho, kto by sa mohol stať ich životným partnerom. Preto si dobre vyberajte.

Váhy
- ak máte na tento týždeň naplánované dôležité pracovné rokovania, alebo chcete uzavrieť obchodné dohody, snažte sa to stihnúť v priebehu pondelka a utorka, pretože od stredy až do piatku sa budete musieť prispôsobovať zmenám , ktoré nebudú pre vás dvakrát príjemné. V súkromí máte pred sebou pokojné dni. Iba v sobotu sa snažte kontrolovať vaše reakcie smerom k vašim partnerom, pretože ak by boli neprimerané, dosiahli by ste medzi vami len hádky.

Škorpión
- v zamestnaní budete čeliť hlavne zmenám, ktoré vám nepridajú na pokoji, ale máte v sebe dostatok odhodlania a energie sa presadiť, takže vám to pomôže všetko zvládnuť do takej miery, že v závere týždňa sa to pozitívne odzrkadlí hlavne na vašej peňaženke. V osobnom živote vám bude nebeská obloha priať v oblasti citov a lásky, hlavne v pondelok a celý víkend. Snažte sa preto v tieto dni prekvapiť vašich partnerov niečim romantickým.

Strelec - oproti minulému týždňu sa cítite vo vynikajúcej forme a to má veľmi pozitívny dopad na všetky vaše pracovné aktivity. Rovnako tak aj tí, ktorí zvažujete zmenu zamestnania, alebo chcete začať podnikať, môžete tento krok urobiť bez obáv, že by to malo na vás z dlhodobého hľadiska negatívny dopad. V partnerskom spolužití si dávajte pozor v priebehu štvrtku. Neriešte medzi vami a vašimi partnermi nič dôležité a zásadné, pretože by ste dosiahli iba to, že by ste sa nepríjemne pohádali.

Kozorožec
- na pracovisku očakávajte zmeny ktoré budú pre vás priaznivé v podobe nových ponúk, ale aj dostatkom práce, ktorej výsledky sa odzrkadlia na finančných ziskoch. Môžete začať s podnikaním, alebo ak chcete, môžete zmeniť zamestnanie. V priebehu stredy a štvrtku budete musieť čeliť napätiu medzi vami a vašimi partnermi. Preto sa snažte zachovať pokoj a rozvahu. Neprilievajte olej do ohňa. Dosiahli by ste len to, že počas víkendu by ste mali tichú domácnosť

Vodnár
- vo vašom zamestnaní sa v priebehu týchto dní dá doslova krájať napätie, ktoré tam vládne. Nie je vám to vôbec príjemné, ale napriek tomu všetkému sa dokážete dostatočne sústrediť na všetky vaše pracovné povinnosti do tej miery, že sa vám darí upevňovať si vašu pozíciu. Napätie bude ovplyvňovať aj vaše súkromie, zvlášť od stredy do piatku. Hrozí veľké nebezpečenstvo, že ak mu podľahnete, vaše reakcie smerom k vašim partnerom budú neadekvátne a môžu skončiť až trvalým narušením v podobe rozchodov, alebo rozvodov.

Ryby
- tento týždeň bude u vás v zamestnaní pokojný a pohodový. Budete si tak môcť dovoliť poľaviť vo vašom nasadení. Nehrozia vám žiadne nepríjemnosti, nemusíte sa obávať ani nepredvídaných problémov. Aj medziľudské vzťahy medzi vami a kolegami budú príjemné. To isté skoro do bodky bude platiť aj vo vašom osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití. Máte tak po čase možnosť dopriať si niečo, čo sa týka len vás. Návšteva priateľov, alebo venovať sa vašim koníčkom.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Fun rádio