BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Kráľovná rozhodla: Princ Harry a jeho manželka Meghan musia splatiť takmer 3 milióny!
zdroj: TASR

Kráľovná rozhodla: Princ Harry a jeho manželka Meghan musia splatiť takmer 3 milióny!

Princ Harry nedávno šokoval svet vyhlásením, že už spolu so svojou manželkou Meghan nechcú patriť k najvyšším predstaviteľom britskej monarchie. Jeho rodina, vrátane babičky kráľovnej Alžbety, zostala šokovaná a sklamaná. Teraz prišlo rozhodnutie. Harry a Meghan prišli o titul!

Už nebudú kráľovská výsosť! O osude princa Harryho a bývalej herečky Meghan definitívne rozhodla kráľovná, ktorá splnila ich priania. Okrem odobratia oslovenia "kráľovská výsosť" už nebudú musieť plniť pracovné povinnosti členov kráľovskej rodiny a stanú sa finančne nezávislými. To však nie je všetko! 

Dvojica má splatiť štátnej pokladnici 2,4 milióna libier (v prepočte 2,82 milióna eur) za renováciu ich sídla v blízkosti Windsorského hradu. Kráľovná vo vyhlásení vyjadrila nadšenie z dohody, ktorú dosiahli: "Som rada, že po niekoľkých mesiacoch rozhovorov a nedávnych diskusiách sme spoločne našli pre môjho vnuka a jeho rodinu konštruktívnu cestu vpred. Harry, Meghan a Archie budú vždy milovanými členmi mojej rodiny."

Harry sa pre toto radikálne riešenie odhodlal v záujme zachovania súkromia svojej rodiny po tom, ako v poslednom čase prišiel do konfliktu s bulvárnymi médiami. Kráľovná dúfa, že im toto rozhodnutie "umožní začať budovať šťastný a pokojný nový život."

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio