BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Skladáte svoje podprsenky? Robíte chybu, varujú odborníci
zdroj: Instagram/stuupidgaal

Skladáte svoje podprsenky? Robíte chybu, varujú odborníci

Ženy viac zaujíma, ako vyzerá spodné prádlo na nich, ako v skrini. Pochopiteľne, veď čo môže byť viac sexi, ako dobre padnúca čipkovaná bielizeň? Podľa odborníkov by sa ale dámy mali viac zamýšľať nad tým, ako svoje intímne kúsky skladujú.

Portál The Sun odhalil najväčšie chyby, ktorých sa nežnejšie pohlavie dopúšťa pri uskladňovaní svojich podprseniek. Podľa nich by ženy svoju spodnú bielizeň nemali nechať ležať "dole hlavou" v zásuvke, podprsenky tak strácajú tvar. Riešením je aj vložiť si do košíkov ponožky, prípadne nohavičky, ktoré by tvar podprsenky udržali pekne vyformované zvnútra.

Prevenciou roztiahnutia spodného prádla je tiež pranie, po každom treťom raze použitia. Umývanie totiž vracia vlákna látky do pôvodného stavu, čím napomáha udržať správnu formu.

Odborníci okrem toho tvrdia, že až 80 percent žien nosí nesprávnu veľkosť podprsenky. Nevhodne vybratá podprsenka môže spôsobovať zlé držanie tela a ochabnutie svalov, čo vedie k bolestiam chrbta. Experti preto tvrdia, že premerať veľkosť podprseniek je vhodné každého pol roka.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio