Beauty.sk Beauty.sk

Internet šalie: Bude z Jennifer Aniston a Brada Pitta opäť pár?!
zdroj: Instagram/entertainmenttonight

Internet šalie: Bude z Jennifer Aniston a Brada Pitta opäť pár?!

Odvtedy, čo si pár snov Brad Pitt s Jennifer Aniston, povedali definitívne zbohom už pretieklo veľa vody. Jednému z najväčších fešákov Hollywoodu sa rozpadol vzťah, pre ktorý obetoval manželstvo so seriálovou Rachel, zatiaľ čo ženský sexsymbol mesta anjelov má za sebou v posledných rokoch hneď niekoľko rozchodov. Na odovzdávaní cien Actors Guild Awards to však vyzeralo, že by sa obom hercom mohlo blýskať na lepšie časy.

Fanúšikovia sú vo vytržení! Na odovzdávaní cien došlo na moment, ktorý všetci dlho očakávali. Brad rovnako tak aj Jennifer si odniesli po jednej víťaznej soške, vďaka čomu sa dvojica stretla na zákulisí. V takéto zvítanie si však asi ani najväčší optimista nedovolil dúfať. 

Herci k sebe mali veľmi blízko, čo samozrejme zachytili pohotoví paparazzi. Snímky už obleteli svet a začali sa šíriť špekulácie o tom, že exmanželia zahodili staré krivdy a oživili niekdajší vzťah. Ten trval v rokoch 2000 do 2005 a skončiť mal, pre sexi kolegyňu Angelinu Jolie, ktorú si herec neskôr vzal za manželku a má s ňou spoločné deti.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Fun rádio