Beauty.sk Beauty.sk

Rok 2020: Podľa čínskeho horoskopu začína rok potkana, čo nám prinesie?
zdroj: instagram.com/wontonthebulldog

Rok 2020: Podľa čínskeho horoskopu začína rok potkana, čo nám prinesie?

Rok kovového potkana, začína čínskym Novým rokom už 25. januára a potrvá do 11. februára 2021. Reagujú na neho i svetové módne domy...

Potkan je prvý z 12-ročného cyklu čínskeho zverokruhu. Ku každému znameniu prislúcha jeden zo živlov – drevo, oheň, zem, kov alebo voda. Prichádza rok obnovy, rok kovového potkana prináša nové skúsenosti s priaznivými výsledkami takmer vo všetkých oblastiach, aspekt kovu naznačuje úspech, pretože sa jedná o prvok výroby. Očakávajte rok plný lásky a stability v oblasti lásky ako i v oblasti vzťahov. Hoci v pracovnej oblasti nebude nič zadarmo, energia, ktorú vložíte do pracovných aktivít sa vám vráti. Kov je silný, odhodlaný a rozhodný a všetko naznačuje tomu, že rok 2020 bude rokom, ktorý je plný rastu a úspechov. 

Potkan a Mickey Mouse

Na oslavu "roka potkana" reagoval aj módny dom Gucci, ktorý predstavil veľmi rozsiahlu kolekciu s najznámejším hlodavcom na svete. Zbierka sa skladá z oblečenia, doplnkov, tašiek a obuvi, ktoré sú vyzdobené ikonickou hviezdou Disney. 

Potkan

Ľudia narodení v znamení potkana sú známi svojou jemnosťou, flexibilitou, vitalitou a bdelosťou. Pokiaľ ste sa narodili v znamení potkana, čaká vás šťastie v kariére a bohatstve. Zo zdravotného hľadiska môžu mať problémy spojené s ochorením dýchacích ciest a problémy so srdcom. Vo vzťahoch a otázkach lásky, slobodných potkanov čaká nový začiatok v podobe nového vzťahu. Odporúča sa im vyhnúť sa prílišnému pitiu alkoholu. Celkovo bude tento rok pre potkanov, ktorí si plnia svoje sny, príjemným a prosperujúcim obdobím. 

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Fun rádio