Beauty.sk Beauty.sk

Kanadská spoločnosť vyrába sviečku s vôňou penisu. Neuveríte, za aký ušľachtilý cieľ bojuje!
zdroj: Smells Like My Penis Candle

Kanadská spoločnosť vyrába sviečku s vôňou penisu. Neuveríte, za aký ušľachtilý cieľ bojuje!

Toto vonia ako môj penis. Ak by ste si pomysleli, že sviečku s takouto arómou môžu vyrobiť len v USA, bol by to tip tesne veďla - výrobcom je kanadská firma Taxi. No kto si naozaj túžil zaplniť svoj domov vôňou mužského údu, môže zostať sklamaný. Výrobok zatiaľ nie je v predaji a otázne je aj či bude vôbec verejne dostupný.

Svieža vôňa penisu síce môže byť originálnym darčekom, no sviečka nie je len obyčajnou recesiou. Sleduje totiž hodnotný zámer - jej hlavným účelom je poukázať na rozdiely v odmeňovaní žien a mužov. Svieca s názvom "This Smells Like My Penis" (v preklade "toto vonia ako môj penis") sa má predávať za 100 dolárov, pričom cena sviečky ženského ekvivalentu s vagínovým pachom je stanovená na 75 dolárov. 

Balenie aj veľkosť oboch výrobkov je pritom rovnaká, navzdory tomu majú zákazníci zaplatiť za arómu ženskej pošvy o 25 percent menej, ako za mužskú verziu pachu pohlavného údu: "Je to preto, že hoci je v Kanade nezákonné platiť ženám menej ako mužom, rozdiel v odmeňovaní žien a mužov je rovnako veľký ako kedykoľvek predtým. V priemere ženy zarábajú 75 centov za každý dolár, ktorý muži zarobia. Je čas nechať rozdiely v odmeňovaní žien a mužov zhorieť," píše sa v popise sviečky.

zdroj: smellslikemypeniscandle.com

Ak ste teda už rozmýšľali, ktorá z dizajnových sviecí by mala zdobiť interiér vášho príbytku, zostanete sklamané. Je pravdepodobné, že ide iba o reklamnú kampaň. Akutálne totiž sviečku nie je možné zakúpiť. Namiesto tlačidla košíka stránka vyzýva, aby si klienti zaregistrovali svoj e-mail. Okrem toho je sviečka produktom reklamnej agentúry, takže je možné, že do výroby sa ani nedostane.

zdroj: smellslikemypeniscandle.com

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Bizár

Pozri viac

Fun rádio