Beauty.sk Beauty.sk

Túžite po zmene účesu? Zistite aké trendy priniesol nový rok
zdroj: instagram.com/mariahairtease

Túžite po zmene účesu? Zistite aké trendy priniesol nový rok

Ak sa pohrávate s myšlienkou, že zmeníte aktuálny strih vašich vlasov, teraz je ten pravý čas. Aké trendy priniesol rok 2020?

Bronde

Ak sa neviete rozhodnúť či chcete vlasy zosvetliť, alebo stmaviť, bronde je pre vás ideálnou voľbou. Teplý odtieň a lesk, ktorý je navyše ľahko dosiahnuteľný a nenáročný na údržbu. Vlasy vyzerajú zdravo a čo je najdôležitejšie, farba pristane všetkým typom pleti! 

Asymetrický bob 

Obľúbený účes celebrít a svetových modeliek, ktorý sa dá nosiť s vyžehlenými vlasmi alebo s jemnými vlnami. Ak zatúžite po dramatickej zmene vzhľadu, stačí, ak si jednoducho prehodíte cestičku nabok. 

Mokrý vzhľad

Nie je to zrovna ideálny typ účesu na každodenné nosenie, ale rozhodne patrí medzi aktuálne trendy. Predstavuje skvelý spôsob pre úpravu krátkych vlasov alebo ak si zmyslíte dať vlasy do konského chvosta. Tajomstvom úspechu je použiť dostatočné množstvo gélu na vlasy s efektom mokrých vlasov a WET LOOK je na svete. 

Francúzsky bob

Veľký hit tejto sezóny! Tento účes je skvelý, nenáročný a šik ako každá dáma z Paríža. Kľúčom k dosiahnutiu požadovaného efektu, je nechať vlasy prirodzene vyschnúť. Dĺžkou ideálny na leto, no pritom hravý a praktický, čo určite oceníte aj mimo letnej sezóny. Nezabudnite na ofinu, ktorá k tomu looku jednoducho patrí! 

Lobs 

Ak ste ešte nepočuli o tomto názve, jedná sa o dlhší bob. Ide o vytvoreniu efektu odrasteného bobu, ktorý dosahuje dĺžku po ramená. Aktuálne veľmi trendy a šik účes, ktorý jednoducho musíte mať, ak túžite po rozpustených vlasoch, ktoré sa dajú ľahko zopnúť do copu.

Bowl bob cut

Preslávila ho Mary Quant v 60. rokoch, aktuálne sa tento trend vrátil a má dosť významný úspech! Ako ho spoznáte? Charakteristickými črtami účesu, ktorý je známy aj ako hríbik, miska či umývadlo, je jeho okrúhly tvar a ofina. 

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Fun rádio