Beauty.sk Beauty.sk

Valentín podľa hviezd: Toto predpovedajú na sviatok zamilovaných!
zdroj: Instagram/luxeladyofficial

Valentín podľa hviezd: Toto predpovedajú na sviatok zamilovaných!

Hviezdna predpoveď dňa zaľúbencov! Znamenie zverokruhu ovplyvňuje ľudí výrazne aj v oblasti vzťahov a sexuality. Kto môže čakať príbeh so šťastným koncom a koho naopak bude trápiť záletník? Prinášame vám veľký valentínsky prieskum hviezdnych znamení.

Ten sa uskutočnil na webovej stránke zoznamky Sugar Daters a zúčastnilo sa na ňom viac ako 300 Slovákov. Cieľom malo byť analyzovanie jednotlivých typov ľudí podľa ich znamenia a zistiť, aké majú očakávania od rande na Valentína.

Prvé rande a sex

Muži narodení v znamení Blíženca, Leva, Panny a Vodnára majú od prvého rande vysoké očakávania. Svoju partnerku jednoducho chcú dostať a užiť si. Sex na prvom rande im problém nerobí.

Ak takýto rýchly progres nie je nič pre teba, tvojim partnerom na schôdzke by mohol byť Škorpión, Rak, Váhy, a či Kozorožec. Oni na premiérovej schôdzke sex neočakávajú, naopak, sú obozretnejší. So svojim partnerom sa stretnú, aby ho lepšie spoznali.

Opatrnejšími sú aj zvyšné znamenia. Baran, Býk, Strelec a Ryby rozhodne nebudú tlačiť na pílu. Možnosti milovať sa brániť nebudú, nespravia však prvý krok. Záleží teda od teba, aký signál vyšleš, ale nezabudni, že musí byť jasný. Náznaky ti nemusia priniesť želaný výsledok.


O čo mu ide?

Mnoho ľudí ťažko prežíva ak sú na Valentína sami, bez partnera, rande a vzťahu. Niekto preto hľadá partnera na poslednú chvíľu za každú cenu a možno i bez vážnejšieho záujmu o svoj objekt. Potvrdili to prieskumníci, keď zistili, že existujú dva typy ľudí, ktorí sa rozdeľujú podľa toho, čo od valentínskeho rande očakávajú. Kým jedni hľadajú svoju budúcu polovičku, druhým ide len o vzťah kamaráta s výhodami.

Prieskum ukázal, že rande s Baranom, Býkom, Blížencami, Pannou, Strelcom alebo Rybami pravdepodobne skončí iba milostným pomerom. Pokiaľ hľadáš spriaznenú dušu, pochopenie nájdeš skôr u mužov v znamení Škorpióna a Kozorožca. Tí sú zväčša nastavení na tradičné partnerstvá. Návrhy sa tiež stretnú s pochopením u Rakov a Levov, ktorí ponuky na vzťah neodmietajú, na druhej strane nezavrhnú ani jednorazovku.

Týmto sa vyhni - hrozí nevera

Spoločné črty podľa hviezd predurčujú niektoré znamenia k tomu, aby podvádzali. Vyhnúť sa preto odporúčame Baranom, Blížencom, Rakom, Levom, Škorpiónom, Strelcom, Kozorožcom, Vodnárom a Rybám, pretože nedokážu odolať pokušeniu. Zoznam je to dosť slušný, no za lámačov sŕdc ich označuje aj prieskum. 

Váhavá povaha mužov - Váh tiež nie je výhrou. U nich si totiž nemôže byť žiadna žena istá. Najlepšie v tomto smere vychádzajú Panny a Býky, označovaní za skutočne verných partnerov.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Fun rádio