Beauty.sk Beauty.sk

Ako by vyzerali detské kresby v realite? Tento otecko to všetkým ukázal!
zdroj: Instagram/thingsihavedrawn

Ako by vyzerali detské kresby v realite? Tento otecko to všetkým ukázal!

Fantastický farbičkový svet je neraz pre deti formou vyjadrenia sa. A to už aj vtedy, keď ešte nevedia poriadne rozprávať. Ilustrácie detí pomáhajú dospelým pochopiť ich svet a vidieť ho detskými očami. Okrem toho môže byť kreativita detí inšpirujúca. Ako napríklad u dvojnásobného otecka Toma.

Ten premieňa detskú fantáziu skutočnosť, kresbičky na realitu. Obyčajné detské obrázky jeho synov - 8-ročného Doma a 6-ročného Ala, naberú razom šikovnou prácou vo photoshope fotorealistický vzhľad. Ich spoločné výtvory začal zručný otecko zdieľať na sociálnych sieťach a stali sa skutočnou senzáciou. Ich tvorbu sleduje na instagramovom profile "Things I have drawn" už viac ako 480-tisíc fanúšikov!

Rodinka sa na základe veľkej popularity a úspechu rozhodla zájsť ešte o kúsok ďalej. Malí chlapci s pomocou otca vytvorili svoju prvú knižku: "Pripojte sa k rodine na zájazde do zoo a zabávajte sa ďalej na všetkých podivných a úžasných stvoreniach vrátane žeravej kozy, hrozivého ľadového medveďa a dosť samoľúbeho plameniaka," uvádza sa v popise.

Nápaditosť vládne svetu, a preto klobúk dole pred týmto oteckom, jeho druhom humoru a umením s grafickými programami.


Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Mama a dieťa

Pozri viac

Fun rádio