Beauty.sk Beauty.sk

Shakira a J-Lo ovládli Super Bowl: Tento moment zaskočil všetkých!
zdroj: TASR

Shakira a J-Lo ovládli Super Bowl: Tento moment zaskočil všetkých!

Akcia, o ktorej sa bude ešte pár dní, možno aj týždňov hovoriť. Vyšperkované vystúpenia na americkom Super Bowl sú už legendárnymi. Obrovský koncert trvajúci približne štvrť hodinu, počas prestávky v polčase mali tento rok na starosti hneď dve latino divy. Shakira a J-Lo nezostali svojej povesti nič dlžné

Starostlivo si vyberajú. Usporiadatelia Half Time Show oslovujú na vystúpenie len tie najväčšie hviezdy hudobnej scény. Koncerty podľa toho aj vyzerajú. Diváci na natrieskanom štadióne burácajú ako zmyslov zbavení, a úplne oprávnene. Ak si niekto povie, že toto už nikto neprekoná, každý ďalší rok ho zaručene dostane.

Inak tomu nebolo ani teraz. Po úžasnej tanečnej šou Justina Timberlake-a z minulého roka stavili usporiadatelia na temperament dvoch latino umelkýň. Šou otvorila divoška Shakira, ktorá v jednom momente prekvapila milióny fanúšikov. Pozornosť upútala bláznivým gestom - vyplazovaním jazyka, pričom zo seba vydávala hlasné zvuky. Tento moment sa nezaobišiel bez dodatočnej publicity. Gesto pobavilo divákov a internet okamžite zaplavili meme obrázky napodobňujúce známu speváčku.

Našli sa však aj takí, ktorí toto gesto vedeli presne zdôvodniť. To čo Shakira na vysúpení predviedla sa podľa nich volá zaghrouta a je to „arabská tradícia, ktorá sa používa na vyjadrenie radosti, vzrušenia, slávenia.“ Tvrdia, že kolumbijská speváčka si tým uctila svojich predkov z Libanonu. Nebol to dokonca jediný prvok, ktorý na znak úcty vo svojej šou slávna Kolumbíjčanka použila. Okrem zaghrouty, tiež tradične tancovala brušné tance a použila derbeke, bicí nástroj.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Fun rádio