Beauty.sk Beauty.sk

Dymové líčenie podľa Jennifer Lopez: Priprav si kopec bronzeru a veľa času
zdroj: Instagram/jlo

Dymové líčenie podľa Jennifer Lopez: Priprav si kopec bronzeru a veľa času

Looky slávnych hviezd sú často predlohou pre vzhľad bežných žien. Darmo, drahí stylisti, ktorí tvoria trendy nie sú obyčajne dostupní širokej verejnosti ani z finančného hľadiska, ani pre svoju vyťaženosť. Ženy sa preto vzhľadom celebrít nechávajú inšpirovať, napodobňujú ho a osvojujú až do doby, kým nepríde ďalší, novší.

Slávna hispánska kráska Jennifer Lopez je aj vo svojich 50-tich rokoch idolom a obrovskou inšpiráciou pre svoje fanúšičky. Niet sa čo čudovať, z jej výzoru by asi málokto uhádol správny vek. Na spoločenských akciách, vystúpeniach i koncertoch nenecháva nič na náhodu a svojim dokonalým imidžom dokáže všetkých prítomných vždy ohúriť. 

Na dlho očakávanej akcii Super Bowl, kde J-Lo vystúpila po boku speváckej kolegyne Shakiry zaujala nielen skvelým výkonom, predviedla sa tiež perfektnou vizážou. Bola za tým ale kopa driny, ako odhalil jej vizážista Scott Barnes, ktorý túto prípravu nazval šialenou. "Výroba" jej make-upu údajne trvala až 10 hodín!

50-ročná matka dvoch detí vystriedala za večer niekoľko outfitov, ktoré pozostávali z čiernej, alebo striebornej farby. Tvár si speváčka zaodela do pre ňu typického líčenia - dymových očí a pier telovej farby. Make-up dodal celkovému výzoru zmyselnosť a istú dávku dramatickosti. Vizážista sa inšpiroval supermodelkami z kampaní Versace z 90-tych rokov, akou bola napríklad Linda Evangelista.

Príprava na večer začala podľa maskéra už o 10-tej hodine ráno: "Robila generálku, tak sme spravili skúšku kostýmov a začali sme nechtami, potom vlasy, a potom líčenie." Neskôr sa museli presunúť, keďže z domu ich sprevádzala policajná eskorta. Vo výrobe make-upu pokračoval o 16:30.

Líčenie pozostávalo z tmavých očných tieňov, množstva bronzeru, púdru a leskov na pery v telových farbách. Celebritný maskér Scott Barnes mal však obavu zo svetla na pódiu a všetky šminky nosil stále pri sebe. Posledné úpravy zachytili pritomní na videu len pár minút pred začiatkom jej vystúpenia. Upozornil na to, že ak do tváre svieti silné svetlo, ako tomu bolo v tomto prípade (ale obdobná situácia nastáva aj pri foteniach) netreba sa báť použiť silnejšie líčenie najmä v oblasti očí.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Fun rádio